FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Album "Kazimierz 2004"
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Album "Kazimierz 2004"
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Nowości, konkursy i wystawy fotografii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 1:32 pm    Temat postu: Album "Kazimierz 2004" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Album "Kazimierz 2004" uwazam za popełniony :)

w sam raz na 2 lecie działalności naszego zacnego forum które pono dziś obchodzimy :)

reasumując:

... proszę sciągać - (zapisz element docelowy/save as -kole 12MB) podobno warto :)

... prosze oglądać w dedykowanej rozdzielczosci czyli skali 100% (nie mniej - nie wiecej)

... prosze komentowac, najlepiej tu na forum, zgłaszac wszelkie błędy, usterki, literówki etc. (robione no nocach, więc dalekie od doskonałości)

a jesli nie znajdziecie błędów lub znalezione błedy nie zdyswalifikują wg. was tego albumu mozna słać dalej, wymieniac się linkami etc.

co jeszcze?

... oczywiście dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, wkład merytoryczny, komentarze :P (zainteresowani wiedzą o czym mówię), Emo, dzieki za wstep :)

ps. jesli ktoś nie zdążył nadesłac prac w terminie (bono, L-ka :) a chce dołączyć do grona wybranców losu :) - no problem! czekam na zdjęcia, dokładam, podmieniam i gotowe :)

a jeszcze link :)

http://www.foto.fotoarts.pl/kazimierz_2004.pdf [ format PDF ]

http://www.foto.fotoarts.pl/kazimierz_2004.zip [ spakowany PDF zipem ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Andy

Gość

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bedzie kopia papierowa?
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wcisnij ctrl+p i gotowe :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Andy

Gość

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok!
Powrót do góry
Andy

Gość

PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie do ELKI i BONO

dacie jeszcze swoje foty?

pytanie do MONIQ

mozesz miec lepszej jakosci skany?

gdyby tak, wzialbym i wydrukowal sobie w djafie i zrobil album ladny.
Powrót do góry
bobi

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: A2; F70

PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem pod wrazeniem... gratuluje
no i zaluje ze nie bylo mnie z Wami...
Powrót do góry
Hicks
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No prosze ...... jest pierwszy numer i oby ich wiecej bylo.

Ku chwale Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Moniq

Gość

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rev, ode mnie wielkie dzięki za stworzenie tegoż albumu!!!
Poza tym, chwała Ci za pomoc przy zdjęciach, komentarze itepe...

kiss
Powrót do góry
aranruth

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: nikon F70 + cokiny bw + 50/1.8 + 35/2

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 6:38 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetna idea. Bardzo dobre wykoanie. Zaluje jedynie ze mnie tam nie ma Sad Ale mysle ze beda sie pojawiac kolejne numery tak wiec nadrobie to kiedys. Jeszcze raz: chwała forumowiczom dzieki ktorym taki albumik powstał. Smile
Powrót do góry
Maćko
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 23

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hicks, Rev! Bardzo fajnie zdjęcia! Wreszcie mogłem je zobaczyć i przekonać się że nie spędziliście całego dnia pijąc kawę, tak jak myślałem Wink

U Ciebie Hicks najbardziej do gustu przypadły mi spadające liście i domek widziany zza płota! Pierwsze papryki też są ok, to po prostu ładna widokówka.

Rev: kurcze...no super te zdjęcia! Sprzedawca z kapeluszem wygląda jak Vito Corleone z Ojca chrzestnego! Bardzo mi się to zdjęcie podoba! Jeszcze jedno świetne to to, które wygląda jak reporterka z Jugosławii (facet w tym charakterystycznym garniaku i dzieci z bronią). Potem są jeszcze jebłuszka między patykami - bardzo przyjemna tonacja...no i seria krzyży! Poza tym jakościowo jest super. Ja strasznie żałuję że nie byłem w stanie wysłać lepszych skanów! No, ale studencki budżet nie pozwolił Sad

Fotki Moniq i Marcina już komentowałem. Dodam tylko że u Moniq najbardziej podoba mi się leśna droga i bardzo fajne kamienie w wodzie!

Zapraszam też resztę forumowiczów do komentowania! To że jest to swego rodzaju album nie świadczy o tym że nie chcę (chcemy?) poznać Waszej opinii!
Powrót do góry
Hicks
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Macko ....... z tymi lisciami to trzeba podziekowac rowniez Rev'owi bo zdjecie bylo popelnione wspolnymi silami .... ja cyknolem fote a Rev mi liscie rzucal.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Maćko
stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Wto Lis 16, 2004 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe, teraz przyszło mi na myśl takie jedno moje, też plenerowe. Wrzucam tylko jako ciekawostka. Liście rzucałem sam Laughing
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest koncepcja...

myslicie ze jestesmy w stanie wybrac 12 poziomych najebetterniejszych zdjęc z tych wszystkich zamieszconych w albumie?

jesli tak to poprosze o wasze typy...

ps. zwolennikom teorii spiskowych, powiem od razu: ze tak , owszem, chodzi o kalendarz...
Powrót do góry
Maćko
stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No proszę, kalendarz! Very Happy Ale jak Ty to chcesz wydrukować? Trza do tego mieć drukarkę jaką przyzwoitą, papier i w ogóle...chyba że chodzi Ci bardziej o takie amatorskie wydanie Smile

Jestem pewien że da się wybrać te 12 perełek. Myślę że najlepiej nadadzą się widoczki. Moje typy to z pewnością:

Moniq: zdjęcie nr 10 (ogrodzenie, droga i las) i 17 (kamienie w Wiśle)
Marcin: nr 4 (schodki i wieża. Najbardziej wiąże mi się chyba z Kazkiem)
Hicks: fotki 9 (alejka) i 11 (stodoła)
Rev: zdjęcie 6 (widok na Wisłę), 13 (jabłka drugiej świeżości), 14 (listek też się nada).

Nie ma jeszcze prac Bono i Eli więc na pewno coś jeszcze dodamy.
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostane dobre skany (ew. negatywy to sam skanne i wlicze w koszta) to nie bedzie problemu, w dobie cyfry takie publikacje drukuje sie w dowolym nakładzie własciwie na poczekaniu :)
Powrót do góry
Moniq

Gość

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maćko napisał:
Liście rzucałem sam Laughing

No wiesz co! Czuję się zignorowana!
Evil or Very Mad

Nie dość że zaproponowałam ta koncepcję z liśćmi, to jeszcze wyszukałam najbardziej kolorowe, nazbierałam, wyćwiczyłam rzuty, tak sie starałam... a Ty i tak fote spaprałeś Laughing

A co do kalendarza...
Pomyśle nad moimi propozycjami, a jeśli jakieś moje zdjęcia się nadadzą, to obiecuję dostarczyć przyzwoite skany a nie te zozole zrobione na szybko Confused

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Maćko
stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy...Moniq...będę jednak bronć mojego honoru. Z tego co pamiętam rzucałem sam bo powiedziałaś że nie wiesz jak mi pasuje i jak to będzie wyglądać. Co do koncepcji też będę polemizować. Żeby nie było że ja tu jakieś plagiaty robię. Począwszy od kadru na liściach skończywszy czuję się pełnoprawnym autorem. Gdybyś wpadła na taki pomysł przede mną na pewno nie robił bym tej fotki tylko zostawił ją Tobie żeby nie podkradać Ci koncepcji.

Zgadzam się jedynie co do wynajdywania najładniejszych liści. Rzeczywiście to byłaś Ty, znalazłaś najbardziej kolorowe i za to Ci dziękuję! Smile

Czemu myślisz że spaprałem to zdjęcie?
Powrót do góry
Moniq

Gość

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co Ty nagle taki poważny się zrobiłeś? Martwię się o Ciebię... mam nadzieję że Ci minie!
Przecież żartowałam!

Wydawało mi sę że jednak Ci rzuciłam te liście.. no ale nie ważne.

Embarassed
Powrót do góry
aranruth

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Aparat: nikon F70 + cokiny bw + 50/1.8 + 35/2

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 1:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moniq napisał:
Przecież żartowałam!

No, czasem potrafisz, nawiazujac do biologi Smile
Powrót do góry
Rafal

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pon Lis 22, 2004 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje pomysłu. Album jest super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Nowości, konkursy i wystawy fotografii Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: