FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Aparat na początek w przystępnej cenie?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Aparat na początek w przystępnej cenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stracietella

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 1:41 pm    Temat postu: Aparat na początek w przystępnej cenie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesuje mnie robienie zdjęć, to fajna sprawa. Mam jednak aparat, który nie pozwala mi na to, żeby wychodziły tak jak chcę. Chciałabym kupić jakiś nowy w przystępnej cenie. Zastanawiałam się czy jest sens kupować na samym początku lustrzankę, ponieważ nie wiem zbyt wiele o wszystkich funkcjach itp. A może właśnie kupić i na niej zacząć się uczyć i poznawać sekrety fotografii? Jeżeli nie lustrzanka to jakaś cyfrówka kompaktowa. Szukałam już wiele aparatów w internecie. Jeśli zdecydowałabym się na lustrzankę to może Sony Alpha SLT- A37 jeżeli nie to może Canon Powershot SX40 HS. Pomóżcie, bo nie wiem co robić. Czy aparaty o których napisałam są godne polecenia? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam.B

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 20

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaj budżet jaki masz na wydanie i co głównie chcesz fotografować, a wtedy będzie można Ci napisać co kupić Smile

Ps. Odradzam Lustrzanki Sony (no chyba że masz 20tys na wydanie na aparat i obiektywy) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stracietella

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę wydać do 2300 zł. Głównie portrety, może krajobrazy, szczerze mówiąc konkretnie nie wiem co, to dopiero takie początki więc myślę, że wszystko co wpadnie mi w oko Very Happy
Powrót do góry
Matus

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 14
Aparat: pentax

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używka dwucyfrowy canon plus kit i stałka 50mm Smile
Powrót do góry
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Sob Cze 23, 2012 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak kolega wyżej:)
A i nie wiem czy wiesz że lustrzanka ma mniej więcej określony przebieg i moim zdaniem warto to sprawdzić aby nie okazało się że używał jej zawodowiec i po kilku zdj. padnie Ci lustro.
O kompaktach nie wiele wiem ale co do lustrzanki to polecam Canon i Nikon a dwucyfrowy to np. modele 10d, 20d, 40d 50d itd...
Im mniej cyfr u Canona tym lepiej Smile

Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: