FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Canon 350D
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Canon 350D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RAFALK

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon 350D

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 10:46 am    Temat postu: Canon 350D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanko, ponieważ od wczoraj zaczynam dopiero przygodę z fotografią zakupiłem sobie na początek używanego Canona 350D, z kitowym obiektywem.
Zastanawiam się jednak czy i ewentualnie jaki obiektyw opłacało by się dokupić do tego aparaciku.
Zastanawiałem się nad obiektywem: Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di LD Macro Zoom Lens
Podkreślam że aparat będzie służył głównie do fotografii studyjnej, np zdjęcia przedmiotów z bliska oraz fotografii przyrody, otoczenia, życia codziennego.
Gdybyście mogli coś doradzić będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, ja też pstrykam 350-tką, ja kupiłem szkło z nie wysokiej półki bo:
http://www.sklepna5.pl/fotobros/miniaturki/2.jpg
o minusach ogólnych można wiele poczytać. Dla mnie minusem jest odległość ostrzenia, kiepsko się sprawdza przy małych przedmiotach.
O tamronie nie pisze bo nie miałem styczności, musisz poczekać na tych co mieli z nim kontakt Smile
Ja mogę jedynie podać to:
http://www.optyczne.pl/56.1-Test_obiektywu-Tamron_AF_70-300_mm_f_4-5.6_Di_LD_Macro_Wst%C4%99p.html

Pozdrawiam Marcin
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RAFALK napisał:
ponieważ od wczoraj zaczynam

najpierw zacznij, potem myśl o zakupach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
RAFALK

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon 350D

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę jedynie podać to:
http://www.optyczne.pl/56.1-Test_obiektywu-Tamron_AF_70-300_mm_f_4-5.6_Di_LD_Macro_Wst%C4%99p.html

Dzięki za info, poczytałem i chyba zakupię, chociaż i tak muszę poczekać do końca aukcji na Allegro.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: