FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - cyfra do 2 tys zł
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

cyfra do 2 tys zł

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Pią Mar 21, 2003 2:20 pm    Temat postu: cyfra do 2 tys zł Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami rozmawiam z ludzmi ktorzy zadaja mi to pytanie: cyfra do ok 2 tyś, ja uwazam ze lepiej kupic cos uzywanego z wiekszymi mozliwosciami niz nowy a mały...

Jak Wy to widzicie? i co mozecie polecic ze swojej praktyki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rave

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 17

PostWysłany: Pią Mar 21, 2003 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz zupelna racje ale to ejszcze zalezy od tego co ten gosc robi... jak to maja byc fotki dla fotek i rozne takie fazy z imprez to taki kompakt cyfrowy do 3 megapikseli mi starczy.. a jak cos wiecej robi to bedzie zalowal wydanej kasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: "6 cali miedzy uszami "

PostWysłany: Nie Mar 23, 2003 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja nie mam prywatnej cyfry... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rave

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 17

PostWysłany: Pon Mar 24, 2003 5:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz tak wogle, ja strasznie niecierpie tych quasi lustrzanek pokroju te Olympusy na wzor Nikona coolpix 5000 i 5700, co prawda wiem ze to sa genialne i zaawansowane sprzety, ale kurde jednak to jest male wolne i zawodne wedlug mnie... chyba niewarte swej ceny... a moze mowie tak bo mam cale wyposazenie analogowe??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: "6 cali miedzy uszami "

PostWysłany: Wto Mar 25, 2003 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tak po prostu jest Sad . Dlatego tak spodobała mi sie Leica Digilux 1 matryca spoko wygląda jak dalmierzówka żadnego tam udawania lustrzanki i wygodna możliwośc ręcznego ostrzenia . Z tych "zawansownych kompaktów cyfrowych chyba najlepsza jaką trzymałem w łapie Smile .Ale to i tak nie lustrzanka A to że masz sprzęt na błone srebrowa nie ma tu nic do rzeczy . Po prostu tak jest jest to wolne Sad i co tu urywać w 90% koszmarnie sie tym pracuje brak komfortu fotogrfowania który cenie sobie wysoko Laughing
Powrót do góry
KrzyczaK

Gość

PostWysłany: Pon Lip 07, 2003 1:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem mimo wszystko za Olympusem. Polecam C-720UZ i nowsze.
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Sro Lip 09, 2003 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

canon a 70
dobry pono ;)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: