FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Cyfrowa Leica R
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Cyfrowa Leica R

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: "6 cali miedzy uszami "

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 1:29 pm    Temat postu: Cyfrowa Leica R Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.leica-camera.com/produkte/rsystem/digitalmodul/index_e.html

Mi to sie podoba ............Bajer Smile))))))))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emo jesteś maniaken Mr. Green

Ech można sie rozchorowaćSmile Ciekawe czy ten model także wydaje klasyczny dźwięk podczas nacisnięcia spustu migawki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to zintegrowany system nie nowy model do R8 i R9 możan ałożyc tył cyfrowy uzyskując cyfraka motor i akumulator jka chcesz odkręcasz dupę zakładasz ścianke i masz tardycyjny aparat Smile)))) .Więc dziwięk i komfort pracy jest jak najbardziej klasyczny . to mnie jara komfort i jakośc pracy tradycyjna kamerą z najwyższa technologią Laughing
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ile to coś??? taka r-9 z ta scianką cyfrową na ten przykład?
Powrót do góry
Hicks
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A widzialem .... czytalem ..... niezly patent .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysztofik

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 1

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pozazdrościć rozwiązania, ciekawe czemu takiego patentu nie stosują inni producenci Question cry
pewnie lepiej, z ich punktu widzenia, sprzedać całego cyfraka
Powrót do góry
SatH^Raa

Gość

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią: Dobry patent nie jest zły.

A widział ktoś kiedyś moduły ładowane zamiast filmu, czy to tylko plotka?
Powrót do góry
Hicks
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Sro Sie 20, 2003 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mowisz o aparatach typu APS .???
Powrót do góry
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Sie 21, 2003 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cały tył do Rki to koszt 4500euro więc nie tak źle Smile))
Tak widziałem takie cos co pakowało sie od komory filmu razem z matryca i dawało to około 150 zdjęc .Nistyety pataemt wykupił którys koncern fotograficzny i sprawa zgasła Sad((((
Powrót do góry
SatH^Raa

Gość

PostWysłany: Czw Sie 21, 2003 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emo napisał:
Tak widziałem takie cos co pakowało sie od komory filmu razem z matryca i dawało to około 150 zdjęc .Nistyety pataemt wykupił którys koncern fotograficzny i sprawa zgasła Sad((((

No wydaje mi się, że kiedyś w necie widziałem coś takiego ale rozdzielczośc matrycy była jeszcze żenująca. Tak apropos tego tematu mi się sprawa przypomniała i ciekawy byłem czy temat się rozwinął.
Powrót do góry
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Wto Sie 26, 2003 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 mln piksli ale wtedy najnowszy model to był modekl DCS520 (teraz jak chcesz za 3800zł )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: