FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Czy ktoś zna tego fotografa?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Czy ktoś zna tego fotografa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisniaplpirate

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 1:53 am    Temat postu: Czy ktoś zna tego fotografa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wiedzieć czy ktoś może zna pewnego fotografa. Nie wiem jak sie nazywa dla tego prosze o pomoc. Był onim kiedyś dokument na Planet. Był to brytyjczyk który uprawiał tradycyjną fotografię w gdzieś w latach 70 albo 80 . Pewnego dnia poszedł zrobić zdjęcia na imprezie dla panków i tam został przez jednego zakatowany tulipanem z butelki i i stracił wzrok w jednym oku. Wyjechał potem do indji gdzie również robił zdjęcia. Zdjęcie które mi najbardziej utkwiło w pamięć pokazuje zakład fryzjerski w indiach. fryzjer goli brode klientowi i i odwraca się w strone fotografa. Potem pojechał do meksyku gdzie zaćpał się na śmierć a raczej podano mu zadurzą dawkę narkotyków której on nie chciał. Nic więcej o tym człowieku nie wiem, ale bardzo mi sie spodobały jego fotografie jeśli ktoś może sie domyśla jak się on nazywał to był bym bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: