FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Dąbrowskiego (zajezdnia tramwajowa)
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Dąbrowskiego (zajezdnia tramwajowa)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 1
Aparat: 5D mark II

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 9:38 pm    Temat postu: Dąbrowskiego (zajezdnia tramwajowa) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ostatnio zmieniony przez N0rth dnia Pon Lis 15, 2010 5:44 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub23

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 11

Aparat: czarny ;)

PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, aż miło popatrzeć jak się chłopie rozwijasz. Smile I aż mi żal, że mój foto-warsztat leży ze stałego braku czasu w powijakach.

Mimo że zdjęć jest aż 14 to nie czuć żeby było ich zbyt wiele. Przeciwnie, każda kolejna klatka świetnie buduje klimat i tworzy kolejną część opowieści. Na prawdę podobają mi się kadry, widać że coraz lepiej patrzysz i selekcjonujesz materiał. Jak na moje amatorskie oko to git malina, najlepszy materiał jaki do tej pory pokazałeś. Może niech się jacyś specjaliści wypowiedzą, coby Ci sodówa za mocno do głowy nie poszła. Wink
Powrót do góry
Darox

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: Canon EOS 50D

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to jest niesamowite. Naprawdę jest wszystko co trzeba, nie mam się do czego przyczepiać a nawet nie chciał bym bo to jest po-prostu piękne co żeś sfotografował, bravo.
Powrót do góry
Matus

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 14
Aparat: pentax

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre, na prawdę dobre!

Jest wejście dziurą w płocie, stopniowe zapoznanie z załogą, jest i moment na kawkę a potem siu do domu. No i nawet tramwaj udało się naprawić Wink

Podoba mi się. Jako całość a i poszczególnych klatek, które same się bronią nie brakuje Smile

Pzdr
Powrót do góry
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 5:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdjęć przez jakiś czas nie było, za utrudnienia przepraszam
Powrót do góry
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 51

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie BOMBA Exclamation
Całościowa i częściowa:!: Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcinc81

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Aparat: Canon 500D

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehehe to jest to! Aż mi się japa cieszy jak to oglądam... Świetna praca. Zazdroszczę Ci ilości czasu jaki możesz poświęcić na to piękne "hobby" (w moim przypadku). Rewelacja od A do Z! Świetnie te fotki ze sobą grają, a ostatnie to taka kropka nad i. Siuuu... odjechał i koniec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będą z Ciebie Ludzie North Very Happy
Przyjdzie taki czas, że będą Cię wieszać na ścianach Smile
Fajny materiał. Dobrze opowiadasz. Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? Very Happy Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?
U mnie na razie kiszka. Zacząłem robić grubszy i trudny temat wymagający czasu ale póki co mam tak marne wyniki, że szkoda gadać. No czekam na tą właściwą jesień ale póki co lato czy coś Razz

Tomek
Powrót do góry
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czuć przekładniowym olejem i smarem w puszcze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetny reportaż - jak napisał Incuba " Czuć przekładniowy olej i smar w puszce".
Powrót do góry
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...a może by tak do Galerii Question
Powrót do góry
meloV8

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 12
Aparat: Sigma SD14 i pare kliszowcow

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pieknie. TO jest wlasnie fotografia. Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.
Powrót do góry
Adam.B

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 20

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meloV8 Jedni lubią reportaże a inni rybaków na ścianie Smile I jedno i drugie może być dobre.

Bardzo przyjemna seria, dużo mówi i pokazuje .

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meloV8 napisał:
Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.

Primo - w zupełności popieram.
Secundo - biorę sobię dogłębnie do przemyślenia.

ok
Powrót do góry
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meloV8 napisał:
Pieknie. TO jest wlasnie fotografia. Gniotoroby motylkow, ptaszkow, zachodow slonca, mdlych portretow i innych perdziel macie okazje sie troche nauczyc.

Nio..... zgodzić się trzeba.

Fotografia musi nieść, szeroko rozumiane, treści i emocje - inaczej jest pustym, bezwartościowym obrazkiem.
Powrót do góry
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?

Będąc w USA planowałem zrealizować materiał o metrze nowojorskim. Niestety z braku czasu(praca, praca) nie udało mi się tego zrealizować. W Polce żałowałem, postanowiłem podjąć się nieco zbliżonego tematu.... Z początku miałem problem z wyborem zajezdni, bo jest ich 4 w Łodzi, ale to właśnie ta na Dąbrowskiego chwyciła moje serce najbardziej - niepowtarzalny klimat i bardzo sympatyczni ludzie, którzy tam pracują. Materiał jest również zaliczeniem drugim( bo pierwszym był akademik) na fotografię reporterską w szkole. Wink

dziękuje wszystkim za opinie i dodanie zdjęć do Galerii Smile
Powrót do góry
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

N0rth napisał:
Cytat:
Gdzie Cię tam zawiało na tą zajezdnię? Wychodzisz z założenia "im gorzej tym lepiej"? Napisz coś więcej "od kuchni" .Jak po co dlaczego?

Kiedy byłem w USA planowałem zrealizować materiał o metrze nowojorskim. Niestety z braku czasu(praca, praca) nie udało mi się tego zrealizować. W Polce żałowałem, postanowiłem podjąć się nieco zbliżonego tematu.... Z początku miałem problem z wyborem zajezdni, bo jest ich 4 w Łodzi, ale to właśnie ta na Dąbrowskiego chwyciła moje serce najbardziej - niepowtarzalny klimat i bardzo sympatyczni ludzie, którzy tam pracują. Materiał jest również zaliczeniem drugim( bo pierwszym był akademik) na fotografię reporterską w szkole. Wink

dziękuje wszystkim za opinie i dodanie zdjęć do Galerii Smile
Powrót do góry
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sory za nieskładniową wypowiedź, impreza w akademiku wszystko tłumaczy Wink
Powrót do góry
Matus

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 14
Aparat: pentax

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Smile
Powrót do góry
Jakub23

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 11

Aparat: czarny ;)

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 1:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pełni zasłużona galeria, również gratuluję Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: