FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Dobry lab do wołania filmów we Wrocławiu.
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Dobry lab do wołania filmów we Wrocławiu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artoo

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 4
Aparat: zapłonowy

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 11:35 pm    Temat postu: Dobry lab do wołania filmów we Wrocławiu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Uprzejmie proszę o rekomendację. Przerobiłem na razie No.1 (porysowali mi negatyw i w ogóle skany były raczej kiepskie, a nawet podchodziły pod "wadliwe").

Testowałem Fotojokera w dominikańskiej (głównie dlatego, że mi było wygodnie pod względem logistycznym) i wychodziło im to nieźle, ale szukam odrębnych opinii Smile

Przerobiłem ostatnio parę rolek i wygląda na to, że się wciągam. Chciałbym się zadomowić w jakimś labie. Korzystam z Agfy na Jedności do prac z cyfry. Ktoś robił u nich negatywy?

Dziękuję i pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powtórzę po raz już nie wiem który: olej laby, wołaj sam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: