FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Dr_Browns_Image_Processor
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Dr_Browns_Image_Processor

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Sro Lut 09, 2005 10:42 am    Temat postu: Dr_Browns_Image_Processor Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.cdrom.pl/index.php?title=Dr_Browns_Image_Processor

polecam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cygnus

Moderator
Moderator

Pomocy: 57

PostWysłany: Sro Lut 09, 2005 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykleiłem go, jak przestanie być aktualny, to się zdejmie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
publius
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 5
Skąd: Bytom Massive Skąd: Kat-ce ostatnio Skąd: z domciu mego! Skąd: jestem stąd! ;) . . .
Aparat: ze mnie niezły ;)

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sciagnalem, zaladowalem... troche kiszka, ze trzeba obie wartosci przy zmianie rozmiaru wpisac. a jak chce np. wszystkie pliki tylkko do szerokowsci dopasowac? :/ znacie jakies inne kombajny tego typu? chodzi mi tylko o to, zeby taki kombajn przerobil wszytskie obrazy z folderu np. z tif do jpeg z kompresja podana i zmienil rozmiar do ilustam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
damndog
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: conan, fujika, tenaks, agfaboks oraz pinholę

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

publius napisał:
znacie jakies inne kombajny tego typu? chodzi mi tylko o to, zeby taki kombajn przerobil wszytskie obrazy z folderu np. z tif do jpeg z kompresja podana i zmienil rozmiar do ilustam.

www.irfanview.com Smile ladujesz, wciskasz "B", wybierasz pliki, ustawienia...... i start. calkiem sporo opcji ma, wlacznie z wsadowa zmiana nazw i dodawaniem tekstu do obrazka. [witam ponownie po odlaczeniu kabelka z napisem net Wink]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
corvus
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja, irfan dobry jest. i szybki.

Damndog - czy Ty nie jesteś tą samą osobą, którą spotykałem kiedyś na forum q3arena.gry.wp.pl? i tą, która tak nagle i bez słowa stamtąd zniknęła?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: