FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Fotografia bezcieniowa
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Fotografia bezcieniowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia Studyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaara

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon EOS 50d

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 11:38 pm    Temat postu: Fotografia bezcieniowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną, niedawno jednak dostałam propozycję współpracy ze sklepem internetowym- fotografia ręcznie robionej biżuterii. Zastanawiam się nad kupnem całego zestawu do fotografii bezcieniowej i zastanawiam się konkretnie nad tym: http://www.quantuum.pl/detal.php?id=1032&lang=pl&curr=PLN. Jest strasznie tani. Czy ktoś z Was może korzysta, korzystał z tego zestawu? Do tej pory nie korzystałam ze sprzętów Quantuuma- jakieś opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, mam taki zestaw do bezcieniowej tylko że nie Quantuum lecz sam składałem Smile Różnicą jest to że moje żarówki są 85W i statywy normalne długie.
Jeżeli chodzi o firmę Quantuum to posiadam:
Lampy pt 300 x2szt
Softboxy 60x60
Statywy
Po prawie roku nie mam zastrzeżeń, zero usterek i problemów Smile
Co do oświetlenia stałego to od takiego zaczynałem ale jak tylko nabyłem "normalne" lampy, światło stałe odłożyłem do szafy i puki co tak sobie leży...
Posiadasz już jakieś oświetlenie?
Powrót do góry
Kaara

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon EOS 50d

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za opinię, raczej się zdecyduję na ten zestaw. Z tego co poczytałam sobie na innych forach to bardzo dużo osób korzysta właśnie z Quantuum'ów. Najważniejsze to, żeby mi się z nimi dobrze pracowało i żeby się nie psuły (mówię o lampach), ale z tego co piszesz to będzie dobrze. Dzięki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia Studyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: