FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Fujifilm czy Olympus?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Fujifilm czy Olympus?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abckinia

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 10:49 pm    Temat postu: Fujifilm czy Olympus? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często uczestniczę w wydarzeniach sportowych jako kibic. Zazwyczaj na hali. Mój dotychczasowy aparat nie spełnia moich wymagań. Robi nie ostre zdjęcia na zoomie. Przeszukując różnego rodzaju fora i recenzje zdecydowałam się na dwa modele. Który z wymienionych byście polecili: Fujifilm FinePix HS25 EXR czy Olympus SP-810 Ultra Zoom? A może macie coś lepszego w cenie od 800 do 1000zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voytek

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: canon

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o zdjecia seryjne to zaden kompakt nie spelni twoich oczekiwan! naprawde przetestowalem to osobiscie!

owszem sa coraz lepsze i szybsze (osobiscie mam juz "starego" hs10 ale znajoma jakis dobry model olympusa) i powiem ci ze nawet najprostsza lustrzanka (z 2-3 klatkami/s)- jesli chodzi o zdjecia w ruchu - bedzie o milion razy lepsza i niestety dochodzi dodatkowy koszt teleobiektywu... ale cos uzywanego z obiektywem min 200 - a najlepiej 300mm powininen juz wylcytowac w kwocie ok 1000zeta

natomiast jesli zdjecia w ruchu nie musza byc udane a chodzi tylko o odleglosc lub filmy w rozdzielczosci hd to najlepszy ze wzgledu na zoom bedzie FUJIFILM
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na długim końcu ciemnica, lepiej lustro i dłuższy 2,8, ale to znowu nie ta cena
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
abckinia

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukałam trochę w necie i wpadł mi w oko Fujifilm FinePix HS30 EXR. Jest trochę droższy ale można przeboleć. Co sądzicie?
Jeżeli zdecydowałabym się powiększyć cenę do 1500zł to którą lustrzankę. Z tego co wiem to nie jest ich zbyt dużo w tej cenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: