FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - I l t g #Historie pewnego sezonu (szuflada)
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

I l t g #Historie pewnego sezonu (szuflada)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andres

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 12
Aparat: troszkę różnego złomu

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 7:50 pm    Temat postu: I l t g #Historie pewnego sezonu (szuflada) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taki temat ze zdjęciami starszymi, które bardzo wiele dla mnie znaczą z różnych powodów... mam nadzieję że się spodobają...

Mlody kibic Prokomu Trefla Sopot modlący się o skuteczną grę swoich idoli w trakcie sezonu

Donatas Slanina - zawodnik który nigdy nie odpuszczał i nawet będąc ciężko kontuzjowanym na własne życzenie grał i ciągnął swoimi punktami zespół z Sopotu

Sopockie cheerleaders od lat należą do ścisłej europejskiej czołówki pod względem trudności i atrakcyjności wykonywanych układów w przerwach meczów.

Gra często przybierała agresywną postać, ale wynikało to głównie z ambicji i chęci zwycięstwa niż ze zwykłej brutalnej głupoty.

Zresztą zawodnicy przeciwnych drużyn potrafili sobie podziękować za rywalizację... (tutaj Goran Jagodnik i Christian Dalmau)

Radość sopockich kibiców po ostatnim gwizdku pierwszego meczu finałów

Prokom wygrał piąty mecz finału i całą rywalizację zakończył 4-1. Tradycji
musiało stać się zadość i siatka z kosza została scięta przez kapitana sopocian,
Tomasa Pacesasa. Odbyło się to w strugach lejącego się szampana...
Na tą chwilę czekałem cały rok....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy
z uwag szczegółowych - najbardziej podoba się zastosowanie multiekspozycji,
a tak z grusza - wątek do Galerii Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andres

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luc to jest taka zbieranina...
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zbieranina zbieranią, ale te zdjęcia tworzą całość.
zresztą co ja Ci to będę tłumaczył Laughing
Powrót do góry
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 2:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z pomysłem, z ekspresją, bez epigionalizmu - oryginalne , autorskie i to mi się podoba.
Powrót do góry
Andres

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 3:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

starałem się je w taki sposób ułożyć żeby tworzyły historię....
Przy czym tworząc je nie miałem takiego zamiaru. Żałuję jedynie że większość z nich mam już tylko w małych rozmiarach gdzieś po portalach internetowych (stąd też gorsza jakość). Niemniej jednak jak już pisałem każde z tych zdjęć ma dla mnie wielkie znaczenie.
Przykładowo żeby zrobić ostatnie zdjęcie faktycznie czekałem rok... miałem pomysł, wiedziałem je i tylko czekałem na moment. Co najśmieszniejsze zdążyłem zrobić i się ewakuować zanim krople poleciały tam gdzie stałem.
Powrót do góry
Maćko
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 23

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked
super, po prostu super. świetnie się ogląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malicia

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 2

Aparat: eos 450d

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super, też lubię układać historyjki ze swoich zdjęć.
Powrót do góry
st4t1c

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 11
Aparat: nazębny

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie naprawdę fenomenalna relacja. W zasadzie opisy są zbedne.
Każde zdjęcie mówi za siebie, opowiada własną historię. Natomiast jednocześnie łączą się w spójną całosćSmile

Dla mnie rewelacją jest 1 i 4
Przy 1 gdyby tylko był mały detal kibica, jakiś emblemat, szalik, wtedy zdjęcie można by bylo dać totalnie same i by kładło na kolana.
4 Naprawdę jest świetnie wypatrzone i zrobione.
Powrót do góry
gemar

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 22

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zasadzie nie fotografuję sportu - zwłaszcza piłki, ale jestem pełen uznania...
Piękna, wykonana z zacięciem reporterskim seria, inspirowana wielkim zauroczeniem tym sportem. To widać na Twoich zdjęciach.
Brawo...

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
bacanski
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 38

Aparat: S5

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to robisz ale takie fotki jak te dlonie zawodnikow i wczesniejsza pilka na rece... genialne... podobja mi sie takie szczegoliki... Wink BRAWO...
Powrót do góry
Andres

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 2:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w przypadku dłoni to śledziłem zawodnika w tle (ta rozmyta biała plama z rozmytą plamą piłki) a jako że zawsze focę mając jedno oko na wizjerze a drugim obserwuję co się dzieje dookoła to zobaczyłem że sobie podają dłonie i szybko zmieniłem ostrośc na ten detal....
Powrót do góry
Tomi

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 19
Aparat: EOS 1d

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 3:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoich pojedynczych zdjęć nie oglądało się tak ciekawie jak tej historii - galeria jak najbardziej zasłużona.
Powrót do góry
bacanski
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 38

Aparat: S5

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 3:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andres napisał:
focę mając jedno oko na wizjerze a drugim obserwuję co się dzieje dookoła to zobaczyłem że sobie podają dłonie i szybko zmieniłem ostrośc na ten detal....

tez czasem tak robie... fajnie sie patrzy na to co sie dzieje dookola...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: