FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Jaki notebook?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Jaki notebook?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kumo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 4

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 12:07 am    Temat postu: Jaki notebook? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musze zmienic kompa, ale tylko la' ptok wchodzi w gre. Czy ktos ma jakies doswiadczenie co tam teraz jest na rynku ? Chodzi oczywiscie o to zeby bylo dobre odwzorowanie kolorow. A moze jakis monitor do zwyklego la' ptoka ?
Prosze o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darox

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: Canon EOS 50D

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moze 2 tygodnie zakupilem laptopa, sony Vaio NW-Series, monitor narazie se chwale, laptop tez zarabisty, ogolnie dalem za niego £550, naprawde warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MacBookPro. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ironic.pl

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: RB67

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maczka, jeśli nie to wyższe modele lenovo, jakoś mam zaufanie tylko do tych dwóch firm, ewentualnie asusy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MonteChristo

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co uzytkownik to inna opinia.
Zalezy do czego ten lapek Smile
Do cyfrowej ciemni ??
Toz to wydac trzeba minimu 5k pln.
HP ProBook z matryca 1440 lub 1900.
Poza tym laptop to tylko do podgladu zdjecia ew. do skorykowania czegos w kadrze itp.
Ale nie do obrobki !!!
Jaki sens ma kupowanie 17" laptopa ???
Ja osobiscie jakbym mial zmieniac, to kupilbym jakies VOSTRO Z Della za 2,5 kpln (dobra matryca dobra jakosc procka na i5).
a za kolejne 3,5-5 to kupil bym mini PC z i7 w srodku i monitorem.

Za 3k pln nie kupisz dobrego laptopa, a jak chcesz wydac np. wiecej na laptopa ok 5 czy 7 tysi to juz lepiej pomysliec o moim rozwiazaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KRaKen

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Aparat: mam

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem z lapkiem. Polecali mi Sony VAIO F12M1E albo MacBook Pro (Joe McNally używa takiego wiec pewnie dobry, choć ponoć ciężko jest przesiąść się na jego oprogramowanie) ale też i jakiegoś Della...
Powrót do góry
MonteChristo

młody wyjadacz
młody wyjadacz

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale napisz do czego ci ten laptop ???
Bo tak naprawde to co tu gadamy to wrozenie z fusow.

Jak do przedgladania stykowek itp to zwykly za 2k pln styknie.
Ale jak juz do obrobki to inna bajka. a jeszcze jakiegos BR trzeba czasem obejrzec to juz co innego....
Smile
Ja skonfigurwalem sobie dwa laptopy.
Jeden Dell wyszedl mi 14 tysiecy.
i HP. Wszyszedl mi 8 tysiecy Smile Wiec jak potrzebujesz rady to napisz do jakiej kasy, do czego itp...pomoge.
Powrót do góry
KRaKen

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Aparat: mam

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi jeden co się tu kiedyś udzielał ale podziękował już za zabawę polecił della xps...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: