FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - korekcja ekspozycji & balans bieli
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

korekcja ekspozycji & balans bieli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeronimo

Gość

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 5:06 pm    Temat postu: korekcja ekspozycji & balans bieli Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie do mnie dotarlo ze przez caly czas mylilem pojecia korekcji ekspozycji z balansem bieli Sad W zasadznie balans bieli mam zawsze na auto.. a czasami bawilem sie korekcja ekspozycji i mialem wrazenie ze zdjecie sie rozjasnia i sciemnia, no ale w zasadzie nie wiedzialem do czego to jest. Myslalem ze dzieki temu na basenie (woda) beda bardziej naturalne kolory itp..

Moze znajdzie sie ktos kto mi lopatologicznie wytlumaczyc do czego jest ta korekcja ekspozycji?
(Mam Olka C2zoom - korekcje ekspozycji mozna ustawiac od -0,2 (co 0,5) do +2.0 - pisze bo nie wiem wogle jak to wyglada w innych aparatech, bo to moj pierwszy aparat)
Powrót do góry
slaski

cool użytkownik
cool użytkownik

Aparat: EOS 30 D i kilka innych

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Jeronimo Laughing .

Wprawdzie "łopatę" zostawiłem na działce... Wink ale pozwolę sobie przytoczyć linka do strony Waldo - http://www.photo.isn.pl/modules/glossaire/glossaire-aff.php?lettre=B, tam masz zwięźle wytłumaczony Twój problem. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaski

cool użytkownik
cool użytkownik

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno Jeronimo.

Nie wiem czy bywałeś na stronie użytkowników Olków, mozesz tam pogadać na różne tematy związane z tymi aparatami, wymienić poglądy i wiele dowiedzieć się od "tych, którzy wiedzą więcej" Smile Myślę, że pomogłem choć trochę. Jeszcze raz pozdrawiam.
Powrót do góry
slaski

cool użytkownik
cool użytkownik

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak... Jeronimo.

Piszę Ci ostronce, a nie podałem jej adresu. Sorki - oto on http://www.olympus.hat.pl/
Powrót do góry
Jeronimo

Gość

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LOL http://www.forum.olympus.hat.pl/viewtopic.php?t=243
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: