FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Który z podanych aparatów lepszy dla osoby początkującej?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Który z podanych aparatów lepszy dla osoby początkującej?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muguet

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 1:45 am    Temat postu: Który z podanych aparatów lepszy dla osoby początkującej? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem aparatu, do przeznaczenia mam kwotę 2500 zł.

Chciałabym żeby posłużył mi jako pierwszy "porządny" aparat przez kilka lat i z czasem po prostu żebym mogła dokupywać obiektywy. (Nie chcę aparatu z samymi automatycznymi ustawieniami, jak np. noc, fajerwerki, itd..) I żeby miał dobrego zooma

Wiedzy teoretycznej już trochę posiadam.
Chciałabym spróbować robić zdjęcia na początek krajobrazu, ludzi itd. może coś z panoram ... kiedyś.

Zastanawiałam się nad tymi oto aparatami:
Nikon D3100

Nikon D90

Lumix G3

Lumix GH2

Jeżeli macie jakieś własne propozycje bardzo chętnie posłucham!

Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darox

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: Canon EOS 50D

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

D90! I na bardzo dlugo i to wystarczy.
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt, z tych 4ech na pewno D90
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
muguet

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o aparatach Canona?
Powrót do góry
Adam.B

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 20

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jakbyś zapytała co sądzimy o kobietach europejskich...
Sprecyzuj pytanie odnośnie 'aparatów canona'...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fotom
Ostrzeżenia : 2
Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 11:10 am    Temat postu: Canon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam osobiście aparat canona i spisuje się on bardzo dobrze. Swoją drogą jeśli kto chętny to sprzedaję taką starą fajną cyfrówke - zapraszam:) [adres wymoderowany ]. Ogłoszenia umieszczamy w dziale do tego przeznaczonym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: