FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Lustro od 3000-3500 zł.
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Lustro od 3000-3500 zł.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amstaf1985

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Nikon D3000

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 10:50 am    Temat postu: Lustro od 3000-3500 zł. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Zabrałem się za zmianę lustra (dotychczas Nikon D3000).

Myślę żeby szukać czegoś raczej do 3000 zł ale max. do 3500zł.
Zastanawiałem się nad Sony Alfa 37 lub Sony Alfa 57.

Zdjęcia zazwyczaj robię na spacerach, pokazy fajerwerek, trochę makro oraz wycieczki.

Nie ukrywam że Nikon D3000 ma wolny zapis zdjęć na kartę (ta sama karta w Alfa 500 i momentalnie zapisuje) więc szybkość zapisu na kartę jest dość ważna zwłaszcza przy fajerwerkach.

Trochę też zależy mi na kręceniu filmów.

Żeby była janość szukam nowego aparatu ze sklepu (cześć gotówką część na raty).

Powiedzcie mi jakie aparaty bądź zestawy byście polecili?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym kupił fuji s5, ale ja filmy kręcę kamerą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam.B

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 20

PostWysłany: Pon Cze 25, 2012 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za 3500 oddam Ci D300s w bardzo dobrym stanie 25tys migawka ( jeszcze 125tys gwarantowane przez Nikona). Z 2 oryginalnymi bateriami plus dwie nieoryginalne baterie Smile
Pełen zestaw pudełko dowód zakupu w UK.
(zakup przez allegro ponieważ jestem obecnie nada w Uk)

Ahh.. Wybacz teraz dopiero doczytałem że chcesz tylko nowy sprzęt. (Ale za nowego D300s zapłaciłbyś ponad 5tys Razz)
A jest to aparat bardzo szybki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzastina

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam Sony Alpha 37 i musze powiedzieć, że jeśli chodzi o aparaty fotograficzne to jest jednym z najlepszych w swoim przedziale cenowym. Poza tym przydaje się też ta funkcja kręcenia filmów full hd. Ostatnio na urodzinach mojego męża nakręciłam tak fajny film, że wszyscy chcieli żebym im nagrała na płytę. Musze jeszcze dodać, że jeżeli chodzi o filmowanie to jestem bardzo początkująca. Wiele osób twierdzi, że trzeba umieć fotografować/filmować, ale prawda jest taka, że dobry sprzęt też jest bardzo istotny.
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sony to przereklamowany szajs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
truskaweczki2
Obecnie zbanowany
Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może i jest przereklamowany, jak mówi weesee, ale moj soniak spełnia moja oczekiwania ...
Ale jesli decydowałbyś się na Sony Alpha to nie 37 tylko kup sobie już taki: Sony Alpha SLT-A65 - jest zdecydowanie lepszy a jak poszukasz to znajdziesz w sieci sklep gdzie w zestawie z obiektywem zmieścisz się w kwocie jaką zakładasz.
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

truskaweczki2 napisał:
moj soniak spełnia moja oczekiwania ...

jak naprawiałem sprzęt to soniaki też spełniały moje oczekiwania, znaczy było co przy nich robić.
Powrót do góry
Kaara

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon EOS 50d

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym Ci poleciła Canona 600D. Sama się zastanawiam, bo mój 50d już z deczka stary się robi. Z tego co o nim czytałam to we wszystkich testach lustrzanek cyfrowych jest bardzo wysoko, a cena jest dość niska- jak się dobrze poszuka to body już za 2400 się znajdzie. Ja tam też w Soniaka bym się nie pakowała.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: