FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - "Mój tata Lazaro" na 51. KFF
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

"Mój tata Lazaro" na 51. KFF

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Mały dział filmowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Filippo
Ostrzeżenia : 1
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 15

Aparat: czesc

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 1:13 pm    Temat postu: "Mój tata Lazaro" na 51. KFF Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Wszystkich znajomych forumowiczów, oraz nieznajomych a lubiących film dokumentalny, zapraszam serdecznie na projekcję mojego filmu pt.:" Mój tata Lazaro" na 51. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Pokaz filmu odbędzie się w poniedziałek 23 maja w Kinie Kijów w bloku filmów od godz. 15:00 (niestety wcześnie).

garść informacji o filmie pod linkiem:
http://www.polishdocs.pl/pl/aktualnosci/702/moj-tata-lazaro---swiatowa-premiera-na-51-kff

Podczas festiwalu odbędzie się kultowa już noc teledysków Very HappyVery Happy

pozdrawiam ciepło,
marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epikur

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 8

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje - Twoje sukcesy cieszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Filippo
Ostrzeżenia : 1
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 15

Aparat: czesc

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hello.!

Mój tata Lazaro jest dziś o godz. 19:20 na TVP2, tak więc zapraszam do włączenia dwójki i obejrzenia filmu Wink!

ściskam,
marcin
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę dawno było to "dziś" ;-]
pozdro i GRATULACJE Marcinie!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Mały dział filmowy Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: