FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - o spocie jak dla 6-cio latka :)
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

o spocie jak dla 6-cio latka :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 4:49 pm    Temat postu: o spocie jak dla 6-cio latka :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://81.219.103.254/~jacon/phototrip/porady/pomiar/pomiar.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
publius
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 5
Skąd: Bytom Massive Skąd: Kat-ce ostatnio Skąd: z domciu mego! Skąd: jestem stąd! ;) . . .
Aparat: ze mnie niezły ;)

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje powiesic topic. niezle gosc pisze, usmialem sie hehe i nauczylem sporo. Smile

od razu pytanko:
mam w aparacie korekcje tylko 2.3 i 2.7 i nic pomiedzy. w zwiazku z tekstem - wybranie 2.3 bedzie dobrym wyborem? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Groszek

Gość

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Genialny tekst i kropka

Pozdrawiam
Powrót do góry
kolaczek

cool użytkownik
cool użytkownik

Pomocy: 2

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybieram "metodę" 2 i używam moich szarych kartek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bobi

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: A2; F70

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze, wreszcie wiem o co naprawde chodzi Smile karte mam w ksiazce NG, nie bede jej cial Smile
Powrót do góry
damndog
Ostrzeżenia : 1
młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: conan, fujika, tenaks, agfaboks oraz pinholę

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytalem z usmiechem na gębie i teraz przelaczam aparat na spota Very Happy

smiszne jest to: http://81.219.103.254/~jacon/phototrip/porady/canomatic/canomatic.html test aparatu Canomatic Laughing
Powrót do góry
rafat

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Zenit TTL, Canon EOS 500N, Kit, Pentacon 2.8/135, 4/200, Helios 2/58, Industar 3.5/50

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba im padł serwer...
"Połączenie ze zdalnym serwerem nie powiodło się"
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafat napisał:
chyba im padł serwer...

No...
Rev, wygenerowałeś run na serwis, no i bedziesz ukarany, jako ojciec ataku DoS...
A Najwyższa Izba do spraw Śledzenia Przestępstw Internetowych, która z całą pewnością już w najbliższym czasie zostanie powołana z inicjatywy Najjaśniejszego z Wodzów Narodu (lub Brata Jego Jedynego, z Tej Samej Krwi Poczętego) otropi Cię najwet na najdalszym krańcu świata!
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda, że teraz to będzie gdzieś tu:

http://wikings.pl/~jacon/phototrip/index.html

Nie wiem gdzie konkretnie, bo nie mam jak rozpoznać tekstu, więc może ktoś z czytających wcześniej, czy też może Rev to odnajdzie ?
Powrót do góry
Tkacz

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luc napisał:
Wygląda, że teraz to będzie gdzieś tu:

http://wikings.pl/~jacon/phototrip/index.html

Nie wiem gdzie konkretnie, bo nie mam jak rozpoznać tekstu, więc może ktoś z czytających wcześniej, czy też może Rev to odnajdzie ?

Czytalem to wczesniej i teraz bedzie to gdzies tu:
http://www.phototrip.pl/porady/porady.html
a z wieksza precyzja tu:
http://www.phototrip.pl/porady/pomiar/pomiar.html

...Smile
Powrót do góry
Fleandril

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 11
Aparat: Canon 30d, Minolta 505si+ sonar 135mm i pancolar 50

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo to mój internet albo wszystkie 4 linki nie działają, więc można by odkleić.
Powrót do góry
Ramius

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Praktica TL3

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stronki śmigają aż trzeszczy ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: