FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Odzyskanie fotografii z sformatowanej karty w APARACIE?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Odzyskanie fotografii z sformatowanej karty w APARACIE?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarny7a

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 2:48 pm    Temat postu: Odzyskanie fotografii z sformatowanej karty w APARACIE? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie związane z odzyskaniem fotografii z sformatowanej karty SM w aparacie Olympus C4000. Przetestowałem około 15 programów do odzyskiwania danych, ale żaden nie znalazł niczego. Z mojej ciężkiej pracy wynikło, że po usunięciu fotki tzw. kosz wszystko idzie odzyskać, po błędzie karty gdzie wyskoczy informacja, po której można tylko sformatować kartę lub wyłączyć aparat, można odzyskać fotki należy jedynie sformatować kartę w czytniku w komputerze, oraz karta, którą sformatujemy w komputerze również bez problemu można odzyskać fotki. ALE FOTY SFORMATOWANE W APARACIE FOTOGRAFICZNYM NIE MOGĘ ODZYSKAĆ, CZY JEST JAKIŚ PROGRAM, JEŻELI TAK TO BYŁBYM WDZIĘCZNY W POMOCY. Firmy odzyskujące zdjęcia mnie nie interesują ( fotki nie są aż tak wartościowe) no i może informacja się przydać innym użytkownikom cyfrówek. Z góry dziękuję za pomoc szukałem w internecie i nic nie znalazłem (może źle szukałem). Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tadzikes

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Nikon D70s

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to pomoże, nie wiem, nigdy nie miałem takiego problemu...
http://wilk13.net/odzyskiwanie.php
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rezus

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: kodak es 650z

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spotkałem się z takim problemem,ale moge Ci tylko napisać że jest to możliwe jeżeli na przykład nie nacykałeś już na to miejsce nowych fotek...niestety nie znam programu.szukajcie a znajdziecie.powodzenia na pewno się uda odzyksać
Smile
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli NICZEGO po sformatowaniuniu nie nagrałeś na kartę, powinno dać radę.
softu jest sporo, radzę wybrać na początek baaaardzo drogi, zdalny (znaczy analizujący nośnik ze swojego, zdalnego serwera), zapuścić trial, poczekać pewnie z dobę i zobaczyć co pokaże (prawie na pewno tylko nazwy plików, ale bedziesz wiedzieć, czy coś da się odzyskać). Po tym doświadczeniu będziesz wiedzieć, czy to w ogóle jest wykonalne i, jeśli tak, możesz zacząć szukać jakiegoś freeware.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MKarol89

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam program o nazwie "Restoration". Już nie raz mi ratował pliki.
Powrót do góry
meloV8

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 12
Aparat: Sigma SD14 i pare kliszowcow

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Image rescue 3
Powrót do góry
bacanski
Ostrzeżenia : 1
stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 38

Aparat: S5

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

image rescue dziala i to dobrze Wink
tak jak powiedziano, jesli na sformatowana karte nie zostalo nic zapisanego 99% mozna odzyskac Wink
powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: