FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - okna, dwupak #2 UWAGA JEST JEDNA DUŻA, BIAŁA RAMKA!
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

okna, dwupak #2 UWAGA JEST JEDNA DUŻA, BIAŁA RAMKA!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 70

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 9:49 am    Temat postu: okna, dwupak #2 UWAGA JEST JEDNA DUŻA, BIAŁA RAMKA! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tym razem drugie bez ramki Wink

3.jpg
 Opis:
 Rozmiar pliku:  144.8 KB
 Oglądany:  2648 razy

3.jpg

41.jpg
 Opis:
 Rozmiar pliku:  148.65 KB
 Oglądany:  2648 razy

41.jpg

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1#Pierwsze świetne foto Wink
Ładna kompozycja w Twoim stylu.
2#Drugie dobre ale nie świetne.
Pomysł trochę oklepany.

Ps. Chce się światła bo pogoda nie rozpieszcza Wink

Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakub23

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 11

Aparat: czarny ;)

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi 2 bardzo się bardzo podoba!
Można by się tam dopatrzyć osi symetrii.
I tonacja miła oku.
I wydaje mi się, że koncepcyjnie mogłoby być kontynuacją "bałaganu" tylko już (prawie) bez bałaganu... Wink
Powrót do góry
bono

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 18

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dobre fotografie. brawo. ale co z tego. pewien pan twierdzi,ze szukac nalezy tylko nowych trendow w fotografi. co jest samo w sobie absurdem, bo praktycznie wszystko juz bylo. tak wiec luc takich zdjec w ciagu ostatnich 40 lat zrobiono miliony. ja sam bedac xerofotografem mam ich dziesiatki. nie mniej jednak od czasu do czasu ten temat trafia do najlepszych galerii i nikomu to nie przeszkadza. wielu fotografow na takich zdjeciach wyjechalo na powierzchnie.

ale ja nie bede odbierac ci przyjemnosci robienia zdjec. w koncu o to chodzi w naszym drogim hobby by robic zdjecia i miec w tym radosc. rob chlopie ile wlezie takich zdjec i kopiuj co sie da...
ty jako tworca stanowisz wierzcholek gory lodowej pt. tworczosc i nie wiesz nawet ,ze rownolegle z toba w tej samej sekundzie ktos na swiecie bez twojej i swojej swiadomosci rowniez ciebie skopiowal. bo taka jest fotografia.
Smile
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli poszukiwanie nowych trendów w fotografii miałoby doprowadzić do podobnych "sukcesów" jak suprematyzm czy rozpołowiona krowa w formalinie, to ja już wolę nieświadomie kopiować i być nieświadomie kopiowanym Wink

PS1 - miło Cię znowu czytać, Jacku Razz

PS2 - ale dziura od kuli na dwójce będzie ciężka do przypadkowego powtórzenia przez innych Wink
Powrót do góry
k54j
Ostrzeżenia : 2
młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Aparat: 450d, 18, 55, 100, 200, 400 mm

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 5:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2gie mi się bardzo podoba. Gwoli ścisłości, to co to w ogóle jest?
Powrót do góry
bono

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luc napisał:
jeżeli poszukiwanie nowych trendów w fotografii miałoby doprowadzić do podobnych "sukcesów" jak suprematyzm czy rozpołowiona krowa w formalinie, to ja już wolę nieświadomie kopiować i być nieświadomie kopiowanym Wink

PS1 - miło Cię znowu czytać, Jacku Razz

PS2 - ale dziura od kuli na dwójce będzie ciężka do przypadkowego powtórzenia przez innych Wink

tak,tak...o sikaniu na paier fotograficzny juz pisalismy na tym forum.lepiej trzymac sie tradycyjnej kopii,wtornej kopii fotografii. o ktorej tylko czujni bywalcy internetu wiedza.
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bono napisał:
o sikaniu na paier fotograficzny

ja wciąż pamiętam jeszcze wywołane Twoją (w znaczeniu zrobioną przez Ciebie, nie Twoją Wink ) fotografią wielogodzinne dyskusje o wyposażeniu "świątyni złotego deszczu" i szerzej sztuce użytkowej Wink

k54j napisał:
co to w ogóle jest

zasadniczo fragment elewacji takiego postPRLowskiego budynku w Malborku - notabene bardzo blisko miejsca, gdzie ostatnio odkryto masową mogiłe...
Powrót do góry
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje Luc.
Zasłużona galeria Smile
Powrót do góry
luc

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, bez przesady Wink ja bym tego tam nie powiesił.
ale Jacek po prostu dusza człek jest Razz
Powrót do góry
bono

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 2:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uwielbiam takie zdjecia.
Powrót do góry
tomasz.chrulski

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 2

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do mnie to jakos nie mowi, ale pogratulowac wypada Wink - Gratki.
Powrót do góry
lesna

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 10
Aparat: pentax K-5, pentax 505si, start 66

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie, pieknie mi się szczegulnie podoba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kolec7

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 51

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wielu próbach i przymiarkach wida nareszcie dopracowanie
w warsztacie i temacie jako całości, tak więc gratuluję tego wyróżnienia.
Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: