FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Oświetlenie pomieszczenia do robienia zdjęć meblom
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Oświetlenie pomieszczenia do robienia zdjęć meblom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek8dz

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 3:03 pm    Temat postu: Oświetlenie pomieszczenia do robienia zdjęć meblom Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam lustrzankę Nikon D3100. Jak dla mnie aparat jest super i robi fajne zdjęcia. Wykonuję meble i chciałbym na warsztacie zrobić sobie jeden kąt do robienia zdjęć wykonanym meblom. Obecnie już wykonuję w tym kącie zdjęcia, ale są one słabej jakości (są nie ostre) i na pewno spowodowane jest to złym oświetleniem. Znalazłem w internecie propozycję, żeby tło zrobić w białym kolorze, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji jakie światło zastosować, żeby dosyć wiernie odwzorować kolory mebli. Prosiłbym o pomoc co powinienem kupić, żeby robić fajne zdjęcia meblom - czy jakieś softboxy, czy parasole i jakie mocne powinno być światło.

Ps. Oczywiście mam statyw

Pozdrawiam,
Krzysiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
Nie podałeś podstawowej informacji jaką kwotą na ten zakup dysponujesz, bez tej informacji będzie problem Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napisz jak duży masz kącik foto, ile mkw - myślę,że od tego trzeba zacząć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysiek8dz

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwota w jakiej chciałbym się zmieścić to 500zł

kąt, który chcę na to przeznaczyć jest o wymiarach 2,5m x 2,5m
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: