FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - podejrzana cena
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

podejrzana cena

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia Studyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 1
Aparat: 5D mark II

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 12:16 am    Temat postu: podejrzana cena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamierzam kupić canona 5d mark II, obecnie jestem w USA i znalazłem w jednym ze sklepów za $1,469.00 - normalnie na ebayu chodzi po 2550$. Ktoś może zamawiał z tego sklepu? Czy nie uważacie że ta cena to jakiś haczyk czy coś?

Daje link:

http://www.stopandshopdigital.com/products.asp?dept_id=&product_id=923
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Perek
Ostrzeżenia : 1
młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 5
Aparat: jest

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, podejrzanie tanio, też będę kupował 5Dm2 z zestawem z 24-105, wie ktoś może gdzie w Polsce od reki sprzedadzą do 13.000zł, bo szukam i trochę problem mam, żeby dostać ten zestaw, jak się dzisiaj dowiedziałem "aparat widmo"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qba

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 32

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

North zamow i mi prosze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak przeleciałem po tym sklepie i wszystko mają tanie. Dziwne może towar pochodzi z nielegalnej wytwórni garażowej u wujka Józka z lepkimi rękami. Np. lampa 580 do canona w Polsce kosztuje ok 1600PLN a owym sklepie ok 800PLN. North jeśli takie są ceny faktycznie to żyła złota. Wynajmuj kontener i kupuj sprzęt foto. W Polsce raczej nie powinieneś mieć problemów z jego sprzedażą(w rozsądnej cenie oczywiście). Na lampę masz już kupca:) Chętnie wezmę Smile

Tomek
Powrót do góry
tomasz.chrulski

młodszy wyjadacz
młodszy wyjadacz

Pomocy: 2

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.complaintsboard.com/complaints/stop-and-shop-digital-c191771.html

http://beatthat.com/merchants/show/stop-and-shop-digital
Powrót do góry
N0rth

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 1
Aparat: 5D mark II

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałem opinie o tym sklepie internetowym - ja już im podziękowałem Wink Ogólnie to kupuję, a raczej chciałbym: wspomnianego już canona + canon 24-70 + 50mm 1.4 = 4200$. Ciężko pracuję aby dokonać tego. Jednak myślę, że najtrafniejszą decyzją będzie kupno tego sprzętu w bh-photo(dosyć blisko od sklepu mieszkam), może tam się uda coś wytargować.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia Studyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: