FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Powiększalnik
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Powiększalnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dabliu

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 10:03 pm    Temat postu: Powiększalnik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
serdecznie prosze o pomoc w dokonaniu wyceny powiekszalnika KROKUS 3 i KROKUS 66 color wg. cen z 1985 roku (lub z roku najblizszego tej dacie). Krótko mówiąc chodzi mi o ustalenie ile kosztował taki sprzętu (najlepiej nowy) w tamtych latach. Może ktoś zachował jakiś stary paragon, instrukcję z ceną, lub opakowanie z cena takiego powiększalnika.
> Prosze tez o ogólną informację czym, jesli chodzi o funkcje, rózniły sie te powiększalniki?
>
> Z góry bardzo serdecznie dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj:)
Poniżej to co udało mi się znaleźć, sam nie mogę mieć pojęcia o cenie z tamtych lat z prostego względu... Smile
http://archiwumallegro.pl/powiekszalnik_krokus_66_color_nowy-773420905.html
Pozdrawiam
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krokusa 66 z jakimiś drobnymi szpejami, kilka lat temu zamieniłem za pięciopak velvii w małym obrazku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dabliu

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zainteresowanie i informacje, ale chodzi mi o wartość (cenę) powiększalnika Krokus w tamtym (lata osiemdziesiąte) czasie. Może zachował się jakiś paragon, cena na opakowaniu lub w instrukcji obsługi. A może ktoś handlował tym sprzętem i pamięta cenę, albo może porównać do wartości np. przeciętnej pensji. Aktualna cena z allegro nie jest miarodajna.
Z góry dziekuję.
Powrót do góry
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słabo przejrzałeś link Smile a ja zapomniałem dopisać Smile

Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: