FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - prosba do osob posiadających prywatna ciemnie w Krakowie
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

prosba do osob posiadających prywatna ciemnie w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert M.

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 12:32 am    Temat postu: prosba do osob posiadających prywatna ciemnie w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

zwracam sie z uprzejma prosba do Fotografow z Krakowa i okolic o pomoc we
wkroczenie w swiat ciemni fotograficznej. Koncze juz kompletowanie
amatorskiego wyposazenia ciemni stojac przed ogromnym dylematem jakie,
papiery i chemie wybrac. Wydaje mi sie, ze najlepiej uczy sie patrzac, jak
robia to Inni, dlatego jezeliby ktos z Szanownych Uzytkownikow tego Forum bylby w stanie
wpuscic mnie do swojej ciemni (wiem, ze to jak z pozyczaniem aparatu,
zony, czy samochodu) i pokazac, jak to sie robi, bylbym dozgonnie wdzieczny.
Pragne dodac, ze przeczytalem juz duza ilosc materialow zwiazanych z
procesem wywolywania negatywow, jednak sama teoria nie wystarczy, a nie chce
sie zrazic na poczatku z powodu braku doswiadczenia.

--
Pozdrawiam
Robert Maroszek
www.podroze.hostings.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cygnus

Moderator
Moderator

Pomocy: 57

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 6:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź na warsztaty Płanety.

http://planetaw.com/warsztaty.html

Te warsztaty są od lat, a teraz uczestniczy więcej kobiet niż mężczyzn, drogie nie są i źle Ci nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert M.

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chce, zeby wychodzilo, ze od samego poczatku "marudze", ale:
rozwazalem kurs, jednak interesuje mnie w obecnym momencie poglebianie tematyki zwiazanej wylacznie z ciemnia czarno biala.

Co do tych kobiet na kursie, to zone juz mam i z tego powodu na kurs nie musze isc.
Nie chce rowniez ogladac osob biegajacych z nowym cyfrowym aparatem lustrzanym od tatusia, robiacych 100 zdjec na minute.

Piszac tego posta mialem nadzieje poznac osobe, ktora sie tym juz zajmuje od dluzszego czasu i w kameralnych warunkach nauczyc sie czegos od niej.
Powrót do góry
carpathia

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Zenit 12xp, Minolta Dynax 5, Lubitel 166

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robercie wnioskuje iz jestes z Krk dlatego przy okazji zapytam: gdzie w tym szacownym miescie mozna znalezc jakis klub fotograficzny ew. przynajmniej jakies dobre forum i analogowych zapalencow? Od pazdziernika zaczynam studia w Krk i ciezko mi sie rozstac z moja ciemnia, chcialabym ja zabrac ze soba i gdzies ulokowac (w akademiku niestety warunkow nie ma ;>) ewentualnie przyczepic sie pod jakies kolko foto.
Przepraszam za wtracanie sie w temat.

Z powazaniem,
carpathia
Powrót do góry
Robert M.

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za brak odpowiedzi,

Szanowny Carpathia,
Ja postanowilem isc na warsztaty Płanety.
Napisalem na grupe dyskusyjna i kilka forum i zadnego odzewu nie bylo, tak jak myslalem dla kazdego ciemnia to miejsce, gdzie drugiego sie nie zabiera. Co do klubow, to bedziesz musial sam poszukac, jednak nie licz na za wiele, moim zdaniem jest to za duza spolecznosc, co innego w malej miejscowosci, gdzie dzialaja domy kultury. Jezeli jednak uda Ci sie cos znalesc to daj prosze znac.

Aha i ostatnia sprawa, znow sie przekonalem, ze jak nie zaplacisz to nie masz. Nawet w tak nielicznej grupie analogowych fotografow Krakowa.
Powrót do góry
xkamillax
Ostrzeżenia : 1
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 2
Aparat: nikon fm2

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu był post, nieaktualny :/

Ostatnio zmieniony przez xkamillax dnia Sob Wrz 05, 2009 1:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gemar

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 22

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2008 8:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carpathia napisał:
gdzie w tym szacownym miescie mozna znalezc jakis klub fotograficzny

Krakowski Klub Fotograficzny
http://www.krakowskiklubfotograficzny.pl/

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: