Znaleziono 12 wyników

przede wszystkim zwracaj uwagę na rodzaj matrycy. Te najgorsze to TN, potem lepsze PVA, e-IPS, najlepsze s-IPS. Dobrze też żeby monitor miał 10bitową elektronikę, pozwoli to na sprzętową kalibrację. Tyle w skrócie.

dokładnie do 300,- kup cokolwiek, popstrykaj a potem opisz czego Ci w nim brakuje. To może pomożemy - w wyborze kolejnego aparatu ;)

A tak jeszcze dla pewnosci. RAW format to wciaz to samo zdjecie tylko bez kompresji czy ma jeszcze jakies inne magiczne zalety? RAW zawiera więcej danych. Przykładowo i w wielkim skrócie, nie zmienisz balansu bieli w pliku zapisanym w jpg, w rawie możesz ją edytować, wyciągać kolory ostrość itp. JP...

Ja napiszę tak, jeśli masz zamiar rozbudowywać ostro system - weź nikona będzie bezpieczniej, większy wybór obiektywów, więcej użytkowników (sprzedających) zawsze coś znajdziesz dla siebie. Co do samych puszek - pentax jest rewelacyjny - nikon też. Nawet wydaje mi się że z małym plusem dla puszki Pe...

jak juz pisalem polecam,
dzialam na macbooku CD 1.8 Ghz 1,2 GB ram od 6 mies, ostro meczony w trasie (glownie grafika/foto, troche video) Jak do tej pory (odpukać) działa pięknie.

/\fakt
mimo wszystko też polecam MB - jest bardzo dobry do mobilnej pracy (mały lekki)

co do wydajności pociągnie wszystko tylko najlepiej wladowc 2GB RAM

ps
mój pierwszy post na tym forum
Witam wszystkich serdecznie!

Wyszukiwanie zaawansowane

cron