FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - serwis w krakowie (canon a40)
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

serwis w krakowie (canon a40)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ade

Gość

PostWysłany: Pon Sty 05, 2004 3:02 pm    Temat postu: serwis w krakowie (canon a40) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie mi sie zje..alo pokretlo do ustawiania trybow i nie wiem gdzie to naprawic... oczywiscie gwarancji ani nic takiego nie mam;((

mam nadzieje, ze ktos mi pomoze!
Powrót do góry
Rev

Moderator
Moderator

Pomocy: 56
Aparat: eos system

PostWysłany: Pon Sty 05, 2004 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc... jest jeden serwis na czapskich... w zasadzie raczej mechaniką się parają ale myślę ze z głupim pokrętłem też sobie poradzą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Prozodia

Gość

PostWysłany: Pon Sty 05, 2004 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję Sienną. Na Czapskich byłam z cyfrówką i odmówili pomocy.
Powrót do góry
Ade

Gość

PostWysłany: Wto Sty 06, 2004 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dokladniej na siennej gdzie? chyba, ze tylko jeden taki punkt jest;)
Powrót do góry
Prozodia

Gość

PostWysłany: Wto Sty 06, 2004 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od Małego Rynku w stronę Poczty Głównej, z lewej strony.
Powrót do góry
Ade

Gość

PostWysłany: Wto Sty 06, 2004 1:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, jutro sie tam udam i mam nadzieje, ze mnie to nie bedzie kosztowac jakas kosmiczna sume $$$Wink))
Powrót do góry
Ade

Gość

PostWysłany: Wto Sty 06, 2004 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety bedzie kosztowac kosmiczna sume $$$ (300zl) pol tego co zaplacilem za aparat jakies 2 miesiace temu;((( czyli pewnie z 3/4 jego obecnej ceny...;(

niestety chyba bede sie musial rozstac z moim a40;(

chyba, ze znacie jakis inny serwis w krk;) moze jakis tanszy;))
Powrót do góry
Jastrzabek

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak obecnie wygląda sytuacja z serwisami w Krakowie? Gdzie najlepiej oddać naprawiać?

Korzystał ktoś z któregoś z tych????

http://www.sunseco.pl - serwis komputerowy Apple i PC, chyba nieautoryzowany
krsystem.pl - komputery, laptopy, notebooki

Ostatnio zmieniony przez Jastrzabek dnia Pią Wrz 18, 2015 10:34 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tjruslan

Moderator
Moderator

Pomocy: 17
Aparat: system eos

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jastrzabek napisał:
Jak obecnie wygląda sytuacja z serwisami w Krakowie? Gdzie najlepiej oddać naprawiać?

http://www.fotoserwis.krakow.pl/

jedyny rozsądny serwis w Krakowie.
Przeniesiony z Czapskich na Gabrieli Zapolskiej 42.

Pozdr
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia cyfrowa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: