FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Skaner do negatywów
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Skaner do negatywów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
labusie

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 9:06 am    Temat postu: Skaner do negatywów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
podejrzewam, że są już na tym forum takie wątki, ale zakładam też ten bo chcę dopasować ten sprzęt do swoich potrzeb.
Więc tak, chciałabym sobie kupić skaner do negatywów, żeby zaoszczędzić na skanowaniu fotek z negatywów w labach.

Robię zdjęcia na Konicy Minolcie i używam klisz małoobrazkowych (35 mm.). Czy moglibyście mi polecić jakiś sprzęt?

Chcę, żeby jakość skanów była dobra, ale nie potrzebuję skanera z totalnie górnej półki. Szczerze mówiąc, szukam takiego z dolnej, ale z dobrą jakością. I chcę, żeby był to skaner przeznaczony tylko i wyłącznie do tego celu, bez żadnych dodatkowych opcji,czy skanera dokumentów.
Nie znam się za bardzo na sprzęcie, dlatego proszę Was o pomoc. Czy macie takie skanery, który polecacie?

Z góry przepraszam za rażące błędy, które pewnie występują w moim poście, ale jak już wspomniałam-expertem nie jestem, zależy mi tylko na tym, żeby robić fajne zdjęcia.

Czekam na wasze odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fleandril

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 11
Aparat: Canon 30d, Minolta 505si+ sonar 135mm i pancolar 50

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat pasowałby jeszcze do fotografia cyfrowa, poradnik fotografa i ciemnia cyfrowa. Tam też warto założyć temat. A no i wypadałoby się przywitać. Ale to jak widzę jest już archaizmem w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Ciemnia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: