FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - SKF w Krakowie warto?
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

SKF w Krakowie warto?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fotomo

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

Aparat: Canon

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 11:02 am    Temat postu: SKF w Krakowie warto? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy orientujecie się coś na temat szkoły fotografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych? Planuje się tam zapisać, czy mają jakieś wymagania sprzętowe, w trakcie nauki? Jak tam się ma sytuacja z zajęciami więcej teorii czy praktyki? I ogólnie czy macie dobre doświadczenia z nimi czy nie? Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DrozdzowkazeSliwka

Nowy Użytkownik
Nowy Użytkownik

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Nic z własnego doświadczenia, bo z SKF nie miałam do czynienia, ale szkoła ogólnie bardzo fajna i przyjazna. Fotografia mieści się w osobnej hali zdjęciowej, mają podobno sporo sprzętu i własne modelki do dyspozycji. Ja kończyłam szkołę jakiś czas temu już, ale na stronie zawsze był program zajęć, więc możesz sobie zobaczyć przedmioty. Aparat chyba nie musi być jakiś wypasiony, na początek może być takie zwykłe pstrykadełko, nie każdego stać od razu na maszynę z Gwiezdnych Wojen Wink
Powrót do góry
Darox

młody wyjadacz
młody wyjadacz

Pomocy: 2
Aparat: Canon EOS 50D

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boze....jakie to kur@$ zalosne jest....
Powrót do góry
weesee

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 49

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 1:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Darox napisał:
.jakie to kur@$ zalosne jest....

jaka płaca, tacy specjaliści od reklamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maron895

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Pomocy: 1
Aparat: Canon350d i nie tylko :P

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to się zrobiła antyreklama Smile
Ja nie wiem czy bym poszedł do szkoły która szuka chętnych po forach Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Poradnik fotografa Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Strona 1 z 1

Skocz do: