FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. :: Zobacz temat - Sprzęt jaki używacie:-)
forum fotoarts.pl

FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj :: katalog stron foto

Sprzęt jaki używacie:-)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Incuba

Administrator

Pomocy: 47

PostWysłany: Wto Lis 12, 2002 11:17 pm    Temat postu: Sprzęt jaki używacie:-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie , jakim sprzętem dysponujecie? Arrow

Ostatnio zmieniony przez Incuba dnia Wto Lut 25, 2003 11:39 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mateo17

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

Aparat: eos 650, Minolta dimage7

PostWysłany: Sro Lis 13, 2002 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pstrykam starym poczciwym zenitem ET Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emuś

Gość

PostWysłany: Czw Lis 14, 2002 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też miałem Zenka Wink Teraz mam Laice .ciężka ,brzydka i niemiecka cry
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Czw Lis 14, 2002 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie znaczy ze zła Smile , ale zdjęcia na swojej stronie masz calkiem całkiem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 6
Aparat: "6 cali miedzy uszami "

PostWysłany: Pon Lis 18, 2002 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki staram się Embarassed Choć nie często się udaje .Mam naprawde bombowe foty z Putinem i Kwachem ale dopuki nie wrócą z konkursu nie zamieszczam Wink Co do Laicy to jest cudowna choć ciężka ,wielka brzydka i ciągle ciułam na szkło Evil or Very Mad Ale mimo wszystko warto Smile Very Happy Laughing
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Pon Lis 18, 2002 2:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chętnie zobacze, muszą byc naprawde niezle z zamego nazwenictwa Wink.

Co to za konkurs?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Wto Lis 19, 2002 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właściwie to dwa a moze wysle jescze na trzeci Smile .Zobacze .Jeden to Wielkopolski Konkurs Fotografii Prasowej. drugi Konkurs Polskiej fotografii prasowej .Dalej zobacze jeszcz mam czas do tego ostatniego Wink Jak chcesz prześle ic na priv uśmiejszesz sie po pachi Razz
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Sro Lis 27, 2002 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chętnie zbaczę [url]adrian@goo.pl[/url] - moj adres e-mail Wink .
Dzięki
Powrót do góry
vatore

Gość

PostWysłany: Pon Sty 06, 2003 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fotografuje eos'em 5 + 28-105 + 100-300 + szkla na M42 z przejsciowka
Powrót do góry
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś miałem EOS 5 nawet tqkie szkła . Tylko syzbko je zmieniłem na 28mm F2,8 35-105 EF (Stara wersja ) i 135mm Soft no i jeszcze 50mm F1,8 to były czasy Wink .Tak dawno że pewnie to juz nie prawda Razz .Generalnie fajny aparacik cichy lekki tylko to lusto wali jak klapa od sracza (chodzi mi o jakość a nie głośnośc dźwięku jaki wydaje migawka) cry .Zresztą to cecha wszystkich Eosów Eos1 i 3 jest jeszcze gorszy do tego pierdnięcia migawki (głośniejszego o wiele niż w 5ce)słychać świst silnika makabra.
Ni jak ma sie to do Laicy albo nawet do poczciwego F1 albo A1 .To jest piękn Wink y sprzęt

Ostatnio zmieniony przez Emo dnia Pią Sty 24, 2003 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
zorza

Gość

PostWysłany: Pon Sty 13, 2003 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabieram się za testowanie canona eos300 ale zenita też używalam i to jest dla mnie "kultowy" aparat, pozatym poczciwy kompakt panasonic.
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Pon Sty 13, 2003 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emo napisał:
.Generalnie fajny aparacik cichy lekki tylko to lusto wwali jak klapa od sracza cry .Zresztą to cech a wszystkich Eosów Eos1 i 3 jest jeszcze gorszydo tego pierdnięcia migawki słychać świst silnika makabra.

jump funny

Pozatym mozna tez zaglosowac na ankiecie, ktora jest na samym poczatku tego postu Wink
Powrót do góry
bono

stary wyjadacz
stary wyjadacz

Pomocy: 18

PostWysłany: Czw Sty 16, 2003 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 15 kamer,od drucha do hasela.w zaleznosci od potrzeb biore cos z polki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pon Sty 20, 2003 3:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nieszczęliwy jesteś Mr. Green . Nie możesz sie zdecydować co capnąc .Ja nie mam tego problemu .albo Laica R8 lub R3 albo 6x6 lub4x5cala i to wswzycho cry
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Czw Sty 23, 2003 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sie przesiadlem z olka c-2100 na minolte dimage 7 i pierwsze wraznienia byly dziwne, jak to mówią z pewna taką nieśmiałością, ale po kilku y nastu macaniach zaczynam się oswajać, czuć duuuuuza roznice w jakości jak i samej obsludze. bandit
Powrót do góry
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Pią Sty 24, 2003 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co zrobiłeś z Olkiem ?. Moi koledzy fotoreporterzy narzekająna na Minoltę 7i. Kapryśna jak cholera jeżeli chodzi o naświetlenie i i autofokus i jeszcze doi baterie jak głupia i zawsze źródło zasilania pada w najmniej odpowiednim momencie mrfire Kolega przesiadł sie ostatnio na Digiluxa z 7ki .I podobno niebo a ziemia mówił ze nie żałuje nawet tego długiego zoma . do reportazu Fantasticoo . Miałem widziałem .Klasyczna cyfra jeżeli coś takiego istnieje Razz

Ostatnio zmieniony przez Emo dnia Sob Sty 25, 2003 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Incuba

Administrator

PostWysłany: Pią Sty 24, 2003 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olka sprzedalem chociaz zal troche bylo:-), digiluxa nie widzialem nigdy nie widzalem, sporo te slyszalem o problemach z dimagiem 7, ale zaryzykowalem zobaczymy jak to bedzie. co do akumulatorow to niezle wpierdziela, szybciej niz poczciwy olek, trzeba sie uzbroic w 3 komplety, narazie mam 2 i widze ze mogą byc problemym, ale dam rade:-)
Powrót do góry
danisz

Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik

PostWysłany: Sob Sty 25, 2003 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze zdjecia z nowego aparatu umiescisz jak najszybciej na swojej stronce Very Happy Z pewnoscia juz Cie w domu nie mam tylko testujesz nowy sprzt Very Happy
Ja sie osobiscie bawie (jak na razie) Eosem 300
Wlasnie wybieram sie testowac nowe filtry Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emo

stary wyjadacz
stary wyjadacz

PostWysłany: Sob Sty 25, 2003 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[Ja sie osobiscie bawie (jak na razie) Eosem 300
Wlasnie wybieram sie testowac nowe filtry Very Happy[/quote]

To czekam na wyniki z niecierpilwością Smile
Powrót do góry
fotam

cool użytkownik
cool użytkownik

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bawię się Nikonem F50.
W porównaniu z prakticą BX20 której pozbyłem sie rok temu jest lepiej ale klawisze podnoszą adrenalinę mrfire .
Ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam, już zaczynam myśleć o F70 Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FotoArts.pl Fotograficzne forum pasjonatów. Strona Główna -> Fotografia tradycyjna Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

Skocz do: