#2
moge ci sprzedac body praktycznie niuzywanego(mniej niz 1000 klatek) olympusa e-410 . lustrzanka to nie to samo co kompakt ale moze sie zdecydujesz 8)

#7
w mediamarkt jest kit e410 za bodajże 1600 lub coś koło tego ale raczej mniej
do tego kupujesz tylko kartę cf 2gb san disca za 100zł a obiektyw zuiko 14-42 masz w zestawie

#8
a ja mam dalej do sprzedania KoniceMinolte A2. o tyle dobre ze wszystko w kupie, jak na poczatek jest bardzo fajna. teraz szukam d80 ;]

#11
Przemowu pisze:
nachti15 pisze:A co powiedzielibyście o canonie d400 (troche kasy trzebaby dolozyc)
??
Lepszy jest 350d. :)
Pod którym względem :?:
Do 400D zostało wporowadzone min. czyszczenie matrycy, 10mpx, 2.5" i poprawiony został autofocus, swoją drogą lepiej kupić coś nowszego :idea:

#14
w hybryde chyba nie ma sie co pakowac... ja tak zrobilem, a teraz po 2 latach pluje sobie w brode ze DSLR nie kupilem... tylko kase stracilem, to chyba lepiej kupic kompakta ktory jakosciowa zroi zdjecie podobne jak hybryda a zawsze sie w wiekszej kieszeni zmiesci...

ja bym wzial lustrzanke, chocby uzywana...

#17
Do 400D zostało wporowadzone min. czyszczenie matrycy, 10mpx, 2.5" i poprawiony został autofocus, swoją drogą lepiej kupić coś nowszego Idea
Nie zawsze nowe znaczy lepsze. Brak wyświetlacza lcd, większe szumy, mniejsza ostrość obrazu.