Nikon p100 vs Sony hx1

#1
No to tak. Mam do wyboru Sony HX1 oraz Nikon P100. Aparatu będę używał do zdjęc jakis tam artystycznych, makro ale i również wakacje itp. Pan w fotojokerze odradzil mi p100, powiedział ze nikony lubią się psuc....doradził mi sony hx1. Czytam i czytam i kompletnie nie wiem co wybrac. Może wy byście coś doradzili ? :roll:

Tak, jeżeli to jest najważniejsze to witam !
Ostatnio zmieniony ndz maja 02, 2010 1:58 pm przez zdrowy-zab, łącznie zmieniany 1 raz.

#4
zdrowy-zab pisze:Pan w fotojokerze odradzil mi p100, powiedział ze nikony lubią się psuc....doradził mi sony hx1
sony docenia sprzedawców promujących ich wyroby i nagradza ich za to.
nie pytaj nigdy sprzedawców(poza nielicznymi wyjątkami), oni doradzą Ci to na czym mają większą marżę.

#5
kup nikona i nie marudz. sony to manipulacja pracownikami sklepow. nikon oczywiscie nie nagradza sprzedawcow. robi najlepsze aparaty na swiecie korzystajac rowniez z technologii sony. wiec po co kupowac sony? sprawdz tylko czy ten nikon ma takie pozyteczne funkcje jak hx1:
# Tryb panorama.
# Tryb Handheld Twilight.
# Tryb Anti Motion Blur.
co to jest sprawdz sobie w siecie. ja tylko ci powiem ze to dziala.

#6
Jeżeli chodzi o te dwa modele,to wybrałbym Nikona p100,chociaż nie jest on spełnieniem marzeń. Zróbmy inaczej: napisz jaki budżet na zakup aparatu posiadasz i wtedy doradzimy coś odpowiedniego :)
cron