Prośba o pomoc. Jak osiągnąć taki efekt?

#1
Witam ponownie.
Mam następujący problem.

Chciałbym osiągnąć taki efekt:
Obrazek


Nie patrzcie na jakość chodzi mi głownie o odbicia/refleksy. Jeżeli mógł bym prosić o jakąś wskazówkę jak to osiągnąć był bym wdzięczny.
Próbowałem np z namiotem ale moim zdaniem wtedy zdjęcia są "mdłe" bez kontrastu i wogóle...
Wiem że np do fotografii butelki wina dobre są Strip Softboxy
Może poprostu ten efekt jest z PS?

Oto mój dotychczasowy efekt:
Obrazek


Przepraszam że jestem "pijawą" i tak ciągle pytam a nie pomagam innym. Doszkalam się, postaram się jak najszybciej odwdzięczyć.

#4
Metoda.. To zależy czym dysponujesz, musisz kombinować, liczy się wszystko, odległość dyfuzora od obiektu, odległość światła od dyfuzora, wielkość/kształt dyfuzora, musisz zadbać żeby otoczenie Ci nie dawało przypadkowych refleksów, itd... Jest masa rzeczy o które trzeba zadbać, a to o czym mówisz to raczej Photoshop :) Photoshopem po prostu jest to łatwiej zrobić.

W ogóle obudowa zegarka po lewej to chyba odbicie lewo/prawo, góra/dół pomijając przyciski. (chociaż po prawej widać pewne zaciemnienia, ale to mogło być specjalnie tak zrobione, na drugim też nie jest równo, aby nadać troszkę kształtu, żeby nie było tak płasko)

A to po prawej... Jakim cudem ktoś osiągnąłby taki światłocień na górze i na dole obudowy mając pasek w takim miejscu... 100% potwierdzenie photoshopa.. aż nienaturalnie to wygląda.
cron