#2
Moi wsycy koledzy z wiekszych gazet pracującyfrakami typu Canon D1 . ja gdybym wiedział że to mi9 sie zwróci to kupiłbym bez zastanowienia 14mln piksli pełny format klaty .Poczekajcie jeszcze troche to nie będzie to kosztować 7 tys funtów ale 7000 zł :) . pare lat temu cyfra kodaka na bazie Eosa 1n o matrycy 1.5mln piksi kosztowa ła 12 starych miliardów a teraz ? :lol: . Niestyety wielkimi krokami nadchodzi czas kiedy nastąpi kres tradycyjnej fotografii i to jest nieunuknione. Niestety.

#3
ekhm tak wiec aparat mnie niezachwycil,probne zdjecia pokazuja slaby rendering wlosow, i ta kamera taka bardzo pro niejest,( to znaczy jest ale jest wedlug mnie troche udziwniona) jedna bym poszedl w strone Eos 1ds

#4
Pozatym jeszcze jedna sprawa jakie duze odbitki ,wydruki będdziesz robił z tego sprzęta jak 20x23 albo 15x21 nie ma sensu kupować aparatu z 11mln natrycą gdyz i tak nie wykorzystasz do końca możliwości matrycy i w sumie starczy 4mln albo 6 mln pixeli i po co prasepłacać:-)

#5
hmmm do canona takiego sens jest tylko kupowanie szkiel z haj end top of de lajn ... tylko takie daja to dco chcesz.. poza tym ja bym chcial se zrobic powiekszenie duze wiec.... no ale oczym tu mowa. ten kodak jakos sie nieprzekonalem do niego