proszę o radę ....

#1
co myslicie o "aparacie" kodak EasyShare CX 7310 ? nie chodzi o profesjonalny sprzet tylko o maszynke do robienia zdjęc na wycieczkach, spacerach, imprezkach itp. Ten jest w miare tani i opinie ma raczej niezłą ( opinie amatorów ) . Jego minus to brak Autofocusa i manuala, ale czy to bedzie przeszkadzać w robieniu zwykłych fotek ??Proszę o wypowiedzi na temat tego aparatu.

Pozdrawiam :
WESIL

Ps. podobno wychodza nim niezłe fotki w nocy, czy to prawda ??

#4
Wesil porozgladaj sie jeszcze po innych opisach tego aparat.

Robic zdjecia robi wiec moze byc chociaz nie wiem czy nie znajdziesz czegos troche lepszego w tym przedziale cenowym bo sporo sie pokazalo takich tanich średnio dobry amatorskich cyfrowek teraz

#5
Jeśli chodzi o autofokus a raczej jego brak, to jest to rozwiązanie często spotykane w tanich aparatach. Polega ono na dostosowaniu parametrów obiektywu a konkretnie przysłony i ogniskowej, tak aby zapewnić ostrość w przedziale od 1-1,5 metra do nieskończoności. Aparaty cyfrowe Kodaka charakteryzują sie bardzo dobrą optyką. W tej cenie to dobry wybór.
Ostatnio zmieniony czw sty 13, 2005 1:37 pm przez Fokus, łącznie zmieniany 1 raz.

#7
WItam!
Ja wychodze z założenia ze lepiej dołozyć pare groszy i kupić coś lepszego z czego będzies zadowolny... poza tym proponował bym ci z olympusa ..... wszystkie model mają auto focus ... co do manuala to nie wiem ..... ale jeśli nie zajmuejsz sie fotografia artystyczną to lepszego ci nie trzeba ....

pozdro !

#8
chodzi mo o malutki aparacik do bardzo amatorskich zastosowań, no i jeszcze dobrze by było żeby był na karty MMC bo od razu mógłbym jej używać w telefonie. :) Taka "zabawka" nie przekraczająca 300 zł

#9
He he !!!! Był tu taki "osobnik" co se nowy aparat kupił z wbudowanym telefonem, albo na odwrót, ale ostatnio coś zniknął. Może nowa pasja Go wciągła ???? A mieliśmy zobaczyć efekty....

#10
Wesil to za duzego wyboru nie bedziesz miał bo do 300 jast pare modeli takich srednio dobrych a z kartami MMC to pewnie max 2 3 jak chcesz totalnie amatorski i nie potrzebujesz zadnych manualow czy czegos w tym stylu to popatrz ktory ma wiekszy ekranik na jakie jest baterie jaki ma zoom i tyle wybierz ten ktory Ci sie podoba i jest najbadziej atrakcyjny cenowo

PROSTE

#11
A tak w ogóle przy takim podejściu do sprawy to może lepiej zerknąć też w stone takich firm jak BENQ, MEDIA-TECH, PENTAGRAM. Tamte aparaciki też robią zdjęcia, a różnic nie zobaczysz. :D

#13
mam małą prośbę, jeśli miałby ktoś fotki z Kodaka cx 7310 to prosiłbym o wysłanie ich na mojego maila : wesil15@op.pl
szczególnie interesują mnie możliwości tej " zabaweczki " gdy jest ciemno. Z góry dziękuję :)

#15
no tak ale on ma matryce 3,3 MP ( efektywne 3,2 MP )

Zreszta kodak wydaje mi sie lepszym wyborem niż HP Photosmart 435 który ma niby więcej funkcji a jest w podobnej cenie.

#16
Nie slyszalem czegos dobrego o aparatach HP no moze poza tym ze sa tanie. Słyszałem za to że omuś odpadl obiektyw kiedys od HPka :lol: :lol:

wesil chodzilo mi o CX 7220 bo on ma 2 MP