OSPRZĘT DO CANONA A 60

#1
Witam, mam canona a60 od jakiegoś czesu i chyba najwyższa pora na jakąś zmianę. Ale nie chcę zmienić aparatu tylko dokupić do niego jakieś filtry, telekonwertery, czy coś takiego. ale nie mam pojęcia na co powinienem zwracać uwagę, czego nie kupować i co powiniennem kupić. Podzielcie się swoim doświadczeniem, bo wydaje mi sie że jest więcej osób które coś chciały by kupić tylko nie wiedzą co. HELP

#2
Po pierwsze wypada się przywitać Cześć!
Po drugie to chyba w złej kategorii jest temat bo nie jest to test sprzętu a zwykłe pytanie wiec powinno być w fotografii cyfrowej

#3
Czesc
Hmmm .... jesli chcesz zajac sie powazniej fotografia to pomysl najpierw co chcialbys robic i co osiagnac .... zakup akcesoriow tylko po to zeby je miec mija sie z celem.

Natomiast jesli koniecznie cos chcesz nabyc to sa chyba specjalne tubusy do tego modelu zmniejszajace i zwiekszajace ogniskowa.

Pozdrawiam

#5
No wlasnie zastanow sie co potrzebujesz, czego brakuje ci w tej chwili a ne tak kupuj cos zeby bylo uzyjesz tego ze dwa razy po kupieniu i zapomnisz o tym :?

#6
"starsi koledzy" mają rację, więc od siebie dodam tylko, że jak już zdecydujesz co jast ci potrzebne zapoznaj się z ofertą rynku i zainwestuj w najlepsze akcesoria na jakie będzie cię stać. oczywiście wszystko w granicach rozsądku, kupowanie filtrów za kilka setek do twojego aparatu pachnie z lekka dekadencją, a nuż za pół roku stwierdzisz, że a60 ci już nie wystarcza, kupisz coś o całkowicie innych wymiarach i cały osprzęt o d... potłuc. podstawa to oczywiście marka, która zagwarantuje odpowiednią jakość. Pije tu głownie do marek oferowanych na allegro. na niektórych można się nieżle przejechać. nadwyżka kasy, którą wydasz napewno znajdzie odzwierciedlenie w satysfakcji z efektu końcowego.

#8
moze jednak rozwazysz zmiane aparatu, gdyz jak wspomniano wyzj karta 512 san diska kosztuje chyba tylko co a60 :P
spróbuj opchnąc a60 na allegro i pomysl nad czyms troche lepszym z serii A, nie bedziesz wtedy potrzebowal przez jakis czas "akcesoriow"

pzdr
cron