#4
Lowepro!!! to jedyna słuszna decyzja.
Może nie jest to najtańszy stuff, ale jak wydasz pare tysiaków na sprzęt to nie ma sensu oszczędzać na dobrym opakowaniu.
Sam używam plecaczka CompuTrekker AW, gdzie wchodzi sporo sprzętu + laptop.
Wygodne, ergonomiczne, dużo kieszonek przegródek.
Polecam tę firme.
Pozdro :wink:

#7
Ja tylko potwierdzę słowa przedpiśców ;): LowePro. Chociaż jak nie pali Ci się z zakupem to warto porozglądać się za innymi firmami. W mojej LowePro Nova4AV bardzo doskwiera w sumie niewielka ilość schowków. W torbach Tamrac wygląda to dużo lepiej a i cena zbliżona. No i wiele dobrego słyszałem o wspomniej już firmie Rehwa - tanie, w miarę solidne i wygodne.

M.

#10
To ja sie dolacze do pytania: Gdzie w Warszawie/Kielcach/Lublinie/Rzeszowie (troche podrozuje :wink:) mozna przymierzyc Lowepro?? Szczegolnie interesuje mnie Nova 3 aw i Toploader 65 aw.

Re: jaka torba?

#11
Miałem ostatnio ten sam problem ale tutaj pytanie: co chcesz schować? Jakie body i optyka?
Z mojej strony z typowych plecaków foto mogę polecić:
- Tenba Axis (dowolny rozmiar)
- LowePro ProTactic 350 AW
- plecaki Pacsafe https://www.niedajsieokrasc.pl/
- Peak Design Everyday Backpack 20
Z tych bardziej „cywilnych”nic tak dużego co byłoby wystarczająco bezpieczne i wygodne do szybkiego wyjęcia sprzętu nie przychodzi mi do głowy.
Chyba, że czas dostępu do zawartości nie ma znaczenia to dowolny plecak z insertem - choćby Wisportu.
P.S. Jeżeli w kwestii wymiarów chodzi o linie lotnicze to u mnie przy wypchanej po brzegi Tenbie Messenger Dna 13 było „Ok”. Nie ma tu jednak mowy o tak dużej ilości sprzętu w tak maleńkim gabarycie