#2
Nie jestem pewien i od razu przepraszam bardzo za ewentualną swoja gafe.
Ale czy ktoś już wczesniej nie "reklamował" Twojej galerii/strony na tym forum :?:
Nie używałem jeszcze szukaczki, ale pamięć mnie chyba nie myli :?
Pozdrawiam. :-)

#10
A czy wszystko musi powalać :?:
Czy nie może po prostu być "ładne",
albo sprawiać przyjemnosci :?:
Co się z Wami do ch***ja ostatnio dzieje ?!?!?
Wyluzujcie :!:
Pozdrawiam.

#11
... i tą metodą nasz Szanowny Gość poznał był grono forumowych przodowników nihilizmu, którym nic się nie podoba (w tym, jak się wydaje również ich własne foty :roll: )
Stachanowcom chwała :!:
Rave, Filippo i może troszkę Epikur - gratulacje! :?
Ostatnio zmieniony ndz wrz 24, 2006 9:38 pm przez luc, łącznie zmieniany 1 raz.

#12
Łukasz :!:
Mało powiedziane :!:
Przy Nich Nietzsche to byłby przedszkolak :!:
Jak tak dalej pójdzie to zabraknie środka.
Wszyscy będą dążyli do pseudo-artyzmu, a to gorsze od faszyzmu.
Albo wypierd***ą aparat do śmieci, jeśli brakuje im sensownie podpartego kręgosłupa zasad. Własnych zasad,
bo przyjemnosć im już ciężko z robienia fotek dla siebie będzie trudno uzyskać.

#16
Daj bana to się zmyje :lol:
Bo na razie to tak samo łatwo dostępne forum dla mnie,
jak i dla Ciebie.
A zreszta - z Tobą kolego to się dyskutować nie da, więc - dziękuję.
Kroczmy własnymi drogami.

#18
Wiesz co, Rave, spójrzmy na case racjonalnie.

Niezależnie od tego, co byśmy o FA nie mysleli, jesteśmy jednym z wielu serwisów o tej tematyce w sieci. Jak mi się wydaje, mamy pewien oryginalny klimat, i być charakter, ale tak czy siak jesteśmy taką sobie małą społecznością wymieniającą między sobą komentarze na temat nierewelacyjnych fotek (przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony).
Po tej konstatacji zauważam, że trafia do nas Ktoś, kto swoimi pracami zdobył uznanie w szerokim świecie (vide wymienienie w galerii Cygnusa 9 miesięcy temu), i jak Go witamy ?
Po mojemu jak ostatnie wsioki :ble:

#20
Kto powiedzial ze jestesmy kolegami.

To ze masz aparat nie sprawia zaraz ze jestes fotografem wiec z laski swojej powstrzymaj te swoje wybujale hipotezy na temat tego czy my dane przyjemnosci przezywamy czy tez nie bo jak widze odbieramy na dwoch roznych orbitach, ja sie twoja nie interesuje wiec z laski swojej skup sie na swojej i mnie nie denerwuj.
cron