zachody.pl - w nadziei na niebanalny serwis ;)

#1
na wstepie mam nadzieje ze w dobra kategorie na forum sie wpasowalem

od lat bawilem sie fotografia, od roku mam w koncu lustrzanke - nic szczegolnego nikon d40 + 18-55. Teraz planuje zakup sigmy 50-150 przede wszystkim ze wzgledu na jasnosc. Ale do rzeczy - od zawsze ujmowaly mnie zachody slonca. Na tyle ze po roku myslenia i gdybania w koncu postawilem serwis www.zachody.pl. Chcialbym zeby kiedys tam stal sie kompendium wiedzy na temat zachodow slonca pod kazdym wzgledem. Duzo pracy, malo czasu i wiedzy tez nie za duzo.

Nie chce spamowac forum ale prosic Was o pomoc, jesli lubice focic zachody slonca i chcielibyscie podzielic sie zdjeciami to zapraszam do przesylania ich na adres kufel@tnij_k_tnij.zachody.pl

Kazde zdjecie oczywisice bedzie opisane - czyli kto i gdzie je zrobil. Jakie byly parametry i takie tam

wiecej info znajdziecie na stronie.

Mam duze ambicje jesli chodzi o serwis, ale sam go nie wypelnie. Projekt jest niekomercyjny a wszelkie pomysly mile widziane.

przez ostatnie kilka dni mialem prawie 500 wejsc na strone, i pewnie malo kto wroci. Nie mniej jednak osoby zainteresowane rozwojem serwisu zapraszam raz jeszcze, ale tym razem do zapisania sie do nie nachalnego newslettera - wiecj info pod tym adresem:

http://www.zachody.pl/?p=59

Pzdr,
KuFeL

#3
Pyzik pisze:Z tego co już widzę to będzie ci raczej trudno utrzymać odpowiedni poziom serwisu.
co masz na mysli dokladnie? jesli chodzi o zdjecia to wiem ze wybitne nie sa, ale jestem otwarty na zdjecia userow - nie bede cenzurowal ich, jesli tylko ktos bedize chcial sie podzielic.

jesli chodzi o tresc merytoryczna to jest kwestia czasu az wszystko zostanie napisane i zebrane w tym jednym miejscu.

#4
-wyrzuć kalendarz
-wyrzuć reklamy[ w końcu projekt niekomercyjny]
-zmniejsz ilość tekstu po logo zachody.pl
-zwiększ widoczność górnego menu:

* Home
* O serwisie
* Galeria
* O zachodach w sieci
* Kontakt

#5
Incuba pisze:-wyrzuć kalendarz
strone buduje... zamiast kalendarza maja byc aktualne dane na temat wschodu i zachodu slonca oraz pewnie tez ksiezyca. pracuje nad skryptem
Incuba pisze:-wyrzuć reklamy[ w końcu projekt niekomercyjny]
niby tak, ale na hosting i domene chce zarobic - w koncu to prawie 300 pln rocznie. Choc masz racje ze to troche nachalne. szukam pomyslu jak zrobic to dyskretniej.
Incuba pisze:-zmniejsz ilość tekstu po logo zachody.pl
tu masz racje - dzieki za uwage
Incuba pisze:-zwiększ widoczność górnego menu:
zrobi sie