Moderatorska mądrość...

#1
Wszyscy dobrze znamy prywatną stronę naszego Ukochanego Moderatora - Rev'a - www.sztybel.pl

W ostatnich dniach przeszła ona jednak gruntowne zmiany - ze strony ukazującej jedynie zdjęcia, przekształciła się w portal, na którym Rev będzie dzielić się z nami swoimi przemyśleniami, radami, światopoglądem, humorem. Od czasu do czasu wstawi nowe zdjęcia, napisze fraszkę lub ułoży piosenkę...innymi słowy:

Rev zrobił se bloga:)

Ponieważ wrodzona skromność nie pozwoliła mu pochwalić się swoim osiągnięciem, pozwoliłem sobie uprzejmie donieść o tym wydarzeniu na łamach forum:)

Będę trzymał kciuki i czytał z uwagą, śledząc bacznie narodziny nowego klasyka wirtualnej blog-literatury!

#2
Byłem, poczytałem, oglądnąłem...
Z wrażeniami, wstrzymam się może czas jeszcze. Chcę być przekonany, do tego, co napiszę.

Na razie, wielkie zauroczenie portretem Ofelii !

Grzesiu, :bravo: i wytrwałości...

Maćku, dzięki za to "doniesienie" :wink: , wszem i wobec...

#4
ożeszty... Macko! niech ja cie spotkam!

Tak, nowy rok nowy Blog, to będzie tytuł pierwszej piosenki jaka ułożę, nagram, zinstrumentuje, nakręcę i opublikuje :P
oczywiście na blogu :P

a na poważnie, nadszedł czas na nowy serwis a, że silnik blogowego Wordpressa doskonale się do tego nadawał, ot użyłem. Niestety na nowości przyjdzie jeszcze poczekać ponieważ w obróbce materiału mam jakiś roczny poślizg :(

POZDRAWIAM