#3
Taka smutna ta foliałka Twoja North. Ja osobiście nie mam nic przeciw temu aby taki materiał robić ale jak spojrzy na Twoje folio jakaś pani to pomyśli sobie, że gość "daje w palnik" a potem wychodzi robić materiał :D Fotokast Alberta dobry lepszy niż foty z forum. Moje zdanie znasz na temat samego tematu do reportażu ale warto jeszcze pociągnąć ten temat. Dobrze Ci idzie i może z tego być bomba na miarę jakiejś większej znaczącej nagrody w jakimś konkursie. Dopieść i drąż ten temat. Pamiętaj jednak, że ciekawe i oryginalne rzeczy dzieją się blisko nas na co dzień i warto coś wyłapać . Jak do tej pory ten materiał zrobił na mojej osobie spore i pozytywne wrażenie. Mgły w NY też dobre i mają klimat. Podobają się.

PS.
A prywatnie to jakieś beaty byś cyknął tym 21mln markiem :D
Żurowina jest tylko dla koneserów a ludziom się podobają tylko piękne foty, szczęśliwe rodziny i egzotyczne miejsca North.
Takie czasy niestety :)

Pozdr
Tomek

#5
fajny skrypt ale dosyć drogi, bo za miesiąc za najsłabszy pakiet wychodzi 5$, gdzie na stronę można umieścić max 100 zdjęć, jestem na okresie próbnym i tak się właśnie zastanawiam czy przedłużać czy nie...
cron