#3
czemu ludzie zawsze tak wrednie komentuja ? Dlaczego kazde biuro to musza byc oszusci, musza upadac. to jest informacja, ktos robi cos fajnego. nie chce nie korzystaj i tyle. po co zlosliwe komentarze ?

#4
To nie jest złośliwe i tylko tak mi się nasunęło przy okazji tych innych upadających :)
Nie mam nic do biur podróży ale nie korzystam (pewnie nie skorzystam) po prostu wolę we własnym zakresie :)

Nie ma co się stresować, nic nie poradzimy na to że kilka biur wystawiło opinie wszystkim... tak samo jest w każdym innym profilu działalności...

Klientów życzę i pozdrawiam :)

#9
maron895 pisze: kupił wiosną taką tyle że żółta

600 czy 900? o 900 słyszałem taką opinię:
"napęd wałem, rzędowa czwórka chłodzona powietrzem, jedyne co się może popsuć w trasie to pogoda"

#12
a jak wygląda normalna jazda przy 98KM pod siedzeniem? Very Happy
Normalnie miałem na myśli jazdę mniej więcej jak opisałeś tylko wolniej - do tak 120 km/h
Normalnie to też jak człowiek a nie jak dawca :D
Nie zrozum mnie źle bo moim zdaniem można jeździć szybciej niż napisałem i bezpiecznie.

Nie sztuką jest wcisnąć gaz się rozpędzić...

#13
prawko na moto zrobiłem 19 lat temu, jeżdżę kapkę dłużej, bezwypadkowo. dawcę od motocyklisty odróżnia się nie po prędkości, ale po wielu innych rzeczach.
do 120 większa iksjota zadowala się pięcioma litrami

#14
spalanie naprawdę spoko :)
weesee - drugie 19 bezwypadkowej jazdy życzę i je jeszcze więcej :)
Szkoda że istnieje ogólna, większości znana opinia o motocyklistach.

#15
a prawda jest taka, że 3/4 wypadków z udziałem motocyklistów, powodują kierowcy samochodów, którzy z lusterek nie korzystają. czasem słyszy się też o przypadkach "usunięcia" lusterek takiemu niepatrzącemu w nie delikwentowi, przez motocyklistów właśnie. metoda brutalna ale skuteczna. mina po usłyszeniu dlaczego: "przecież i tak nie używasz" - bezcenna

#16
Zgodzę się ale i częste są sytuacje gdzie motocyklista śmiga ponad setkę w mieście/ terenie i nie sposób go zauważyć zmieniając pas bądź skręcając w lewo :(
Nie bronie samochodów ale wkurza mnie zasuwanie jednych i bycie świętą i krową drugich. :twisted: