#5
Warsztat to jedno, ale Rave'owi chyba chodzilo o sama idee sprzedazy zdjec...
no bo w koncu w kazde zdjecie autor wklada troche "siebie", wiec sprzedajac je- sprzedaje siebie...

#6
a piekarz wkłada troche siebie w bułki...

sprzedaz fotek, jesli tylko ktos je zechce kupic czemu nie!?!?!

... sława i chwała :)

pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony pn sty 07, 2008 1:51 pm przez Rev, łącznie zmieniany 1 raz.

#7
hmm to ze mi sie niepodobaja to fakt wszedzie widze bldy i az czasem jak tak zaczesto je dzienie ogladam to sie rzygac chce;d ale z ta sprzedaza wlasnie jakos.. duzo w to wkladam i jakos niewime mialbym z kims podpisac na to kontrakt i wogle... niewiem

#8
Robienie bulek i robienie zdjec to jednak dwie rozne kategorie;)
Imho nie widze nic zdroznego w sprzedazy fotek, zreszta nie wierze zeby ktokolwiek sprzedawal swoje najlepsze zdjecia, a tymi odrzytkami niech pociesza sie inni;)

Zreszta mozna to traktowac jako sposob zarabiania pieniedzy na nowy sprzet foto;)

Naf Agencja fotograficzna

#9
Dostałem od nich spama na moja anty spamową skrzynke :evil: ale wybaczam :wink: :

i podaje adres moze komus sie przyda:

http://www.naf.waw.pl/

a to cytat jak się rekamują :roll:


Z przyjemnością pragniemy poinformować że w Sieci pojawiła się nowa agencja fotograficzna. Oferta nasza skierowana jest przede wszystkim do fotografów pragnących DARMOWO umieszczać swoje zdjęcia w naszej galerii celem przyszłej ich sprzedaży za naszym pośrednictwem.

Jesteśmy zainteresowani pracami zarówno profesjonalnych fotografów jak i amatorów, którzy chcieliby zaistnieć na rynku. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań by o naszej wspólnej działalności dowiedziało się jak najwięcej wydawnictw, agencji reklamowych, domów produkcyjnych zakupujących zdjęcia do celów komercyjnych.

Jako, że rozpoczynamy dopiero naszą działalność nie zdążyliśmy umieścić na naszej stronie wszystkich zdjęć w posiadaniu których jesteśmy aczkolwiek będziemy to robić sukcesywnie.

Wszelkie informacje dotyczące Naszej Agencji Fotograficznej dostępne są na stronie www.naf.waw.pl.

Jeżeli uznasz, że nasza Galeria warta jest polecenia - zrób to! Pamiętaj iż im więcej zdjęć będzie w galerii - tym więcej potencjalnych klientów ją odwiedzi.

Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres naf@naf.waw.pl

Re: Skup fotografii

#11
Incuba pisze:Wszysktich fotografow chcacych sprzedac swoje zdjecia zapraszm do zapoznania sie z ofertą serwisu http://www.e-fotografia.pl. PS. serwis jest mojego znajomego, solidna firma.
No jak przeczytałem umowę to przestałem się dziwić, że na stronie jest ledwie ok. 250 fotek i 3 fotografw (w tym szef :) )
pt. 3. - widziałem parę umów tego typu i ta zalicza się do najbardziej niekorzystnych.
pt. 7. - powinno być zastrzeżenie ze jeśli fotkę np.: pokolorują to mają obowiązek poinformować o tym koło fotki itp.
pt. 4. - heh...

Zasady podziału zysku miedzy fotografa a agencję powinny być jasno wyszczególnione w podstawowej umowie. podobnie jak forma wypłaty (pt. 2 to jakaś lipa w ogóle...)

Jeśli kogoś interesuje sprzedaż fotek przez neta to polecam agencję: www.photozone.pl. Zaproponowali mi jakieś pół roku temu współpracę ale nie byłem w stanie sprostać ich wymaganiom technicznym. Wtedy dopiero zaczynali i mieli chyba 4 fotografów. Teraz mają ich kilkudziesięciu i codziennie rozsyłają mailem zlecenia. Naprawdę polecam.
Ostatnio zmieniony czw sty 22, 2004 5:41 pm przez dobryMaciek, łącznie zmieniany 1 raz.

#17
Skoro brak jest chętnych, żeby polecić jakąś godną uwagi agencję to może łatwiej będzie zrobić spis, których agencji należy unikać jak ognia. Oczywiście przydałoby się małe uzasadnienie.
cron