#2
No nareszcie... brak mi slow po prostu...
Ogladam sobie Twoje zdjecia po kolei jedno za drugim, w tle leci najnowszy singiel Porcupine Tree... zycie jest piekne :D

#4
ogladam.

skonczylem mono. dawno je robiles? takie juz niemodne :)

najbardziej podobalo mi sie cien kobiety na prostokacie swiatla rzuconego na podloze i ostatnie z kolorowych zabaw - leci Zastrozna :) fajne

maszyny - nie robilem, nie moje jaja, ale masz kilka swietnie uchwyconych/efektownych

w studio oprocz bmw swietna jest alfa

...szukam kobietki...

aha. mocne wozy opuscilem.

jestem w stop i koncze ten message na razie.

#7
ale, jako, ze latwiej pisze sie o wadach, napisze jedno szybko.

za duzo tu wszystkiego. po szybkim objrzeniu wiekszosci (raczej na miniaturkach, oprocz kobiet), nie wiem, czego jestes fotografem. samochody moga sie laczyc z kobietami, moda i reklama, a krajobrazy np. z wlasnej potrzeby i tak dalej. ale jak widze kwiatki, architekture, detale i inne tego typu, to miesza mi sie wszystko i biore Cie za osobe, ktora duzo wszystkiego robi, a to nie idzie na plus w moim odczuciu.
20 lat, to kupa czasu.
sam bym kiedys chcial sobie zrobic taka grupowke, ale gdybym byl toba, zostawilbym samochody, baby i krajobraz w duzym uproszczeniu.
to tak chamowo i szczerze.

pozdrowko

#8
Fajnie Bono tylko jako przeciętnego oglądającego uderzyło mnie...no właśnie, jak to nazwać? Twoje zdjęcia bardzo dobrze jest zobaczyć w częściach, tak jak to jest na tym forum. Na stronie umieściłeś ich multum i gdy staram się ogarnąć je wszystkie to razi mnie trochę ich "cukierkowość". Ta miękkość, nasycenie kolorów nie do każdej fotki pasuje w mej wielce nieprofesjonalnej i amatorskiej opinii. Szczególnie w dziale "mono-światło". Niektóre zdjęcia się powtarzają, niektóre są aż do bólu efekciarskie (przykład: rozmycia imitujące ruch). Koncepcja z trafieniem w gusta wszystkich ewentualnych klientów nie jest chyba najlepsza. Trochę za dużo tam tego wszystkiego.

#9
Tu nie chodzi o gusta ... dla mnie to jest ogromna zaleta, mam ogromny szacunek od kunsztu z jakim Jacek operuje formąi światłem wszystkie klaty są z najwyższej półki pod każdym względem mimo tego iz jest ich wiele o róznej formie to we wszystkich jest dotyk myśli jednego autora to jest cos o co wielu zabiega bezskutecznie a niewielu dane jest osiągnąć , Jacek po rpostu ma ten dar mój znajomy mówi żę to trzecie oko...... ja mówię świadomość .. Tu nie chodiz o to lie jest zdjęc a o to czy śapiewaja .. Te w 150% Tak .....

Tak na marginesie po przejrzeniu prac Jacka widze ze to co ja próbowałem robić to przedszkole niestety tak wybiurcze było moje widzenie świata ... Dobrze ze juz nie fotografuje :-0)

#10
marcinie i macku napisalem we wstepie na swojej stronie,ze nie jestem zadowolony z natloku zdjec na stronie. dlugo sie zastanawialem jak ten problem rozwiazac i nie znalazlem chyba kompromisu.oczywiscie mozna odslonic 10% procent ,ale zdjecia sie robi po to by je pokazywac.to moja pierwsza strona,nastepne - tematyczne beda lepsze.niestety ta obecna strona bedzie z tygodnia na tydzien gorsza bo zamierzam wciaz dokladac do niej zdjecia,a niestety mam co. juz wczesniej z incuba zastanawialismy sie jak poszerzyc ilosc dzialow. bonecki.com to bedzie kompilacja koktailu jaki sobie ten pan w zyciu zgotowal aparatem. zreszta we wstepie napisalem rowniez krotka instrukcje ogladania stronki.

emo ciesze sie, ze tobie leza moje foty.twoja opinia jest dla mnie b.istotna i cenna.ale nie lubie gdy piszesz,ze skonczyles z fotografia,to mnie obraza :twisted: :evil:

#11
Fajnie, wreszcie Ci się udało. :D

Co do zdjęć krajobrazowych, to chętnie bym widział informację co lub też jakie miejsce przedstawiają.
Najbardziej podobała mi się galeria beton-stal i niektóre samochody, akt i portret.
Ogólne wrażenie odniosłem raczej dziwne, wszystkie zdjęcia są na maxa wyciągniete technicznie, nie ma tu żadnej niedoskonałości, ale jednocześnie w czasie oglądania nie ma miejsca na melancholię czy zadumanie, każda fota jest jak spod skalpela. Odczułem to, jakbyś był niewolnikiem własnych dążeń do technicznej perfekcji. Ty sobie nie pozwalasz na luz i zaniedbanie w czasie kreowania i dochodzenia do końcowej wizji zdjęcia, a ja potem nie mogę sobie pozwolić na luz w czasie oglądania. :)
Ale to tylko tak mi się pomyślało.



Z technicznych rzeczy, w mono-czas jest mono-cień, a w mono-światło w drugiej galerii powtarzają się zdjęcia z pierwszej.
W cv może się zdecyduj, czy mają być te polskie znaki, czy nie.
I photosig ładuje się w tym małym oknie, a chyba powinien otwierać w nowym.

#12
cygnus masz racje...od zawsze dazylem do perfekcji technicznej i wlasciwie ja stosuje automatycznie.mnie to odpowiada,aczkolwiek mam sporo zdjec jak by to powiedziec alternatywnych,wszystko w swoim czasie.usterki i bledy beda na bierzaco usuwane.za pomocne wskazania duze dzieki. :)

#13
Przejrzałem całość, poczytałem, szczęka opadła mi do podłogi pare razy, nadal nie wiem co napisać, jest po prostu.........no nie mam słów.....

...i szczerze powiem - troche zazdroszcze, ale tylko jednego - właśnie tego perfekcjonizmu technicznego.

Gratuluje, choć z mojej strony to chyba najmniej się liczy i pozdrawiam. :)

#15
moze nic nie bede pisal, bo pewnie sie powtorze :) ale jestem pod wrazeniem, duzym wrazeniem...
przede wszystkim zdjec...
nie potrzebujesz nikogo do trzymania lamp, rozkladania kabli? chetnie uczylbym sie u mistrza :)
a tak jeszcze zapytam, wiem ze nieistotne, ale gdzie uczeszczales na studia?

#16
bono pisze:marcinie i macku napisalem we wstepie na swojej stronie,ze nie jestem zadowolony z natloku zdjec na stronie. dlugo sie zastanawialem jak ten problem rozwiazac i nie znalazlem chyba kompromisu.oczywiscie mozna odslonic 10% procent ,ale zdjecia sie robi po to by je pokazywac.to moja pierwsza strona,nastepne - tematyczne beda lepsze.niestety ta obecna strona bedzie z tygodnia na tydzien gorsza bo zamierzam wciaz dokladac do niej zdjecia,a niestety mam co. juz wczesniej z incuba zastanawialismy sie jak poszerzyc ilosc dzialow. bonecki.com to bedzie kompilacja koktailu jaki sobie ten pan w zyciu zgotowal aparatem. zreszta we wstepie napisalem rowniez krotka instrukcje ogladania stronki.

emo ciesze sie, ze tobie leza moje foty.twoja opinia jest dla mnie b.istotna i cenna.ale nie lubie gdy piszesz,ze skonczyles z fotografia,to mnie obraza :twisted: :evil:
Bono nie potrafie na dzień dzisiejszy fotografować z radościa to co jeszcze robię jako firma dla gazety cyfrą obraża prawdziwą fotografię to miernota płaskie obrazki.... ostatnie 4 lata pracy dla gazety wiesz co sie fotografuje dla prasy "Dobra wiadomość to zła waidomość" Xle mi sie robi od tych wszystkich obrazów z miejsc morderstw ,wypadków i całego innego gó***** ,chcę fotogrfować piekne miejsca i atrackcyjne kobiety tworzyc pogodne obrazy jednak nato nie mam ani zapału ani najmniejszej chęci , Wiem zę kiedyś pewnie to sie zmieni dzisiaj jest jak jest :?

#17
emo idziesz na latwizne...kazdy z nas tak moze powiedziec jak ty.a mimo to fotografujemy dzwigajac nie tylko aparat, ale rowniez swoj krzyz codziennosci.

#18
emo ciesze sie, ze tobie leza moje foty.twoja opinia jest dla mnie b.istotna i cenna.ale nie lubie gdy piszesz,ze skonczyles z fotografia,to mnie obraza :twisted: :evil:[/quote]

Bono jesteś osobą którą cenię za profesjonalizm ,skromnośc , bezinteresowaność i postawę ot oc przekazujesz ludziom na tym forum jest bezcenne , Nigdy przenigdy nie pozwolę na to abys miałchoć cień odczucie iz cie obrażam za bardzo szanuje ciebie i siebie ..... Jesteś dal mnie mentorem w wielu sprawach nauczyłem sie od ciebie wiele nie znając cie osobiście myśle zę kiedyś spotka mnie ten przywilej że cie spotkam .. :-)

#19
bono pisze:emo idziesz na latwizne...kazdy z nas tak moze powiedziec jak ty.a mimo to fotografujemy dzwigajac nie tylko aparat, ale rowniez swoj krzyz codziennosci.


Nie rozumiemy się JA juz nie chcę tego robić . Chce robić to co ja zechce a nie to co za co mi płacą ..... Chcę być Wolny ... i nie tyczy to tylko fotografii tylko życia .... Chcę decydować kiedy i gdzie inwestuje swój czas , chcę decydować czym i z kim będze jeżdził chce decydować kiedy pracuje a kiedy nie , chce decydować czy jede pierwsza klasą czy lecę samolotem , chce decydować jak ma wyglądać moje życie i moich dzieci , chce decydować z kim będę perzebywał , chce decydować od kogo będę czerpał wiedze . JA chce decydować o całym moim zyciu ,nie kytoś bo wyznaczy mi urlop i nawet gdzie mam jechać gdyz to on jest władny ile mi zapłaci Chce byc wolny mieć wolnośc wyboru i decyzji ,chce zyć jak tego pra\gne anie jak pozala moja portmonetka .Fotogrfia tego nie da nie jest narzędzie mdo osiągnieęcie tego co chce ,więc NA bok potem zobzczymy może na dzisiaj mam innr priorytety .... No i tyle :-)