Dobry Sposób na stresa .........

#1
Znudzony , zmeczony i zmasakrowany szukaniem odpowiedniej cyfry ( a na koniec dobity skanem z filmow robionych Leica i całą ta cholerna fotografia ) Postanowilem sie odstresować i ............ wczoraj kupilem sobie samochod BMW 524 TD , zdecydowanie humor mi sie poprawił a uśmiech zatrzymal sie na uszach .. kiedy na "autostradzie " z Konina do Poznania sprawdzilem sto dziesiat iles tam koników malej dziewczynki ...... potafi zamiąchac :--))) uzykalem jakis taki strablizacje ducha goniac spokojnie 160 km/h po asfalcie :twisted: .. A jak pieknie Mruczy ........ laleczka :oops: :teufel:
choc demonem prędkosci to ona nie jest ..:0)
Ostatnio zmieniony ndz paź 01, 2006 11:16 pm przez Emo, łącznie zmieniany 2 razy.

#3
trzyma sie jak przyklejona ......... :) na szerokich kapciach ..... :twisted:

najbardziej podoba mi sie wciskanie pedalu w podłoge .chwila nic a potem wwwwwrrrrrrrrrrrrr turbina i poszla ........ Masakra :mrfire: :teufel: uwielbiam to juz cholera zdązylem zapomnieć jak sie tym jeździ ...........

#6
klasyczny rekin osani rok produkcji ..Ile pali .......???? zatankowalem ja na 400km tka jka mowiles zakladalem ze spali 10literow zrobilem 400 kilosw i pól zbiornika mi zostalo na trasie przy jeżdzie 110- 160 w porywach polknela 6,5 litra ropy .....

#8
Rave ....... musiabym zrobić foty ....... a nie mam czym....... zamiast aparatu kupilem samochód a za reszte kupilem najlepsza bielizne dla wyjatkowej kobiety ......któa oficjalnie jest włascicielką Bumy .........

Ale dla ciebie ........... prosze bardzo :twisted:
Załączniki
buduar7-m.jpg
buduar7-m.jpg (87.73 KiB) Przejrzano 8377 razy

#14
a skąd wiece ze to partnerka ....? io skąd wiece ze to skłonnosc ?? ... Dzieki rave to takie trudne słowo a ja prosty chłep jestem podstwówke tylko skonczylem ........... :twisted:

#18
buhehehe no obowiazkiem kazdego fotografersa ktory zakupil jakies 4 kolka jest te 4 kolka sfocic, z panna na masce lub bez ale dobra fota bryki sie nalezy :D Szczegolnie jak to bimer to ulga sie nie nalezy :D