#2
masz racje , zawsze po wygranej Polski wszyscy szaleją (ja też 8) ) a przy nastepnym spotkaniu kubeł zimnej wody na łeb.

ps.
i tak mi nie uwierzycie ale za namową kolegi postawiłem dziś na dokładny wynik 2:1 ( kurs 15 :shock: )dla Polski, hehe szok ze stresem, szkoda tylko że nie dawałem wiary i postawiłem całe 3 złocisze :twisted: ............ , no ale 40 zł ulicą nie chodzi :lol:

#6
oja ins nie wierze w to co czytam w twoim poscie


kto sledzi mecze chociazby od mistrzostw swiata zauwazy ze 4 ta druzyna swiata zostala ograna w przepiekny sposob przez bialo czerwonych, gralismy poprostu zdecydowanie lepiej. Forma wzrasta, Leo dziala. Dla mnie osobiscie to byl najlepszy mecz bialoczerwonych jaki widzialem.

#9
należy się cieszyć z tego co było, zagrali bardzo dobrze, :D
wytrzymali 90 minut kondycyjnie !!!!!!!
i za to im chwała, a jeszcze większa jak tak będą grać dalej.

#10
insane pisze:znowu pojada na mistrzostwa i znowu nie wyjda z grupy... jakos sceptycznie podchodze do ich zwyciestwa :]
ty ogladales w ogole ten mecz?

#11
8)

o ile piłka mnie nie interesuje i nigdy tego nie oglądałem tak wczorajszy meczyk mocno mnie zachęcił żeby oglądnąć następny. ja również nie widziałem drugiego takiego meczu Polaków.

#12
Albo się po prostu naćpali,
albo wszyscy dookoła byli naćpani,
a Nasi podeszli do meczu na poważnie.
Oby to nie był wyjątek potwierdzajacy regułę :lol:
Polskich piłkarzy już dawno powinno się
wysyłać na paraolimpiady, a jeden w miare
dobrze zagrany mecz, nie zmieni jeszcze
mojego podejścia do polskich kopaczy.
Pozdrawiam. :-)

#13
Dobrze, że w koncu zaczynają wygrywać, bo aż żal ich było... Piłkarze są w dobrej formie - to jedyny wg mnie powód wygranej. Oby więcej takich meczy. Niektórzy z Was (czy raczej - z nas) to sceptycy nie z tej ziemi, aż się słuchać tego narzekania nie chce...