#21
krystek pisze: Co do fotek to wcale nie potrzeba mieć super aparatu żeby robić
NIE PRAWDA!

Sorry, koleś ale ja nie jestem w stanie zejść z lustrzanki najtańszej, którą mam na kompakt. W zakresie rybie oko 18-200 robię dobre technicznie foty, jak zamienię na kompakt to będą równie dobre foty z kosmicznymi szumami ewentualnie znacznie mniej ostre.

#22
Studio1975 pisze: Sorry, koleś ale ja nie jestem w stanie zejść z lustrzanki najtańszej, którą mam na kompakt.
To że zdjęcie posiada szumy bądź jest mniej ostre nie oznacza że jest gorsze. Tak jak to że nie posiada szumów i jest ostre jak żyleta nie oznacza że foto jest 'super'... A to że TY nie jesteś w stanie nie oznacza że ktoś inny także :)

#25
STUDIO-N pisze:Czy ktoś wie ile kosztuje nowy sprzęt naszego obecnego prezydenta ?
Pewne tyle samo lub wiecej. Gdyby kosztowal mniej, to media nie omieszkalyby tego podkreslic.

#29
Z jednej strony jest to szukanie skandalu na siłę, z drugiej, jeżeli ktoś wmawia nam tanie państwo to jest to niezła hipokryzja.

Byłam kiedyś na zlocie firmy delta optical. Zlot to złe słowo. Po prostu spotkanie na jeden wieczór, na którym prezentowali swój sprzęt i można było wiele ciekawych obiektów obejrzeć.

Gdy mieli sprzęt do astrofotografii, to używali piszki EOS 1d. Ale nie pamiętam której konkretnie ;] Więc kance stać na taki wydatek, to dla nich pryszcz.
cron