===>Skojarzenia<===

#1
Zapraszam wszystkich to wzięcia udziału w bardzo fajnej zabawie jaką jest gra "skojarzenia" ;)

Zasady:
Wpisujemy jakieś słowo np. złom, a następny użytkownik ma za zadanie dopisać jakiś wyraz, który mu sie kojarzy z wyrazem złom. Kolejna osoba może np. dopisać aluminium. :D

No to jedziemy.. :D
Zaczynamy od słowa: Kaczor :lol:

#4
bacanski pisze:moim zdaniem szkoda miejsca na serwerza na takie zabawy... tematem forum jest co innego...
przecieź to dział o wszystkim i niczym....na jedną fotkę 100 KB przypada spora ilość postów , nie mam nic przeciwko takim zabawom :lol:

#11
wychodzi z was cala prawda! jak u szeregowego,ktoremu wszystko kojarzylo sie z ... nawet wyrzutnia torpedowa.

bo ja troche bardziej liczylem na skojarzenie z fotografia, np. fotografia otworkowa! :D :lol:

no ale coz wiosna w pelni...

#13
bono pisze:wychodzi z was cala prawda! jak u szeregowego,ktoremu wszystko kojarzylo sie z ... nawet wyrzutnia torpedowa.

bo ja troche bardziej liczylem na skojarzenie z fotografia, np. fotografia otworkowa! :D :lol:

no ale coz wiosna w pelni...
no i zachwile ktos wrzuci fote otworka ;P

ta..


rastuch

#17
mateo proponuję, by ograniczyć liczbę zboczeńców w tym topicu i by udział w "skojarzeniach" i podanie skojarzenia było jednorazowe (tak jak ongiś w zgadywance :P ) wykluczymy w ten sposób osobniki, które się zapętlają w jednokierunkowych myślach jednocześnie zachowując całą sympatię do tychże stworzeń.
Próbowałam Was odciagnąć od "fotografii otworkowej" w stronę kulinariów i kremów przepysznych zawartych w rurkach.. ale jak widzę moje działania spełzły na niczym.
Cieszę się zatem, że Artoo postawił CZEKOLADĘ :P
cron