Zaproszenie dla drogich Krakusów Radio Kraków 18 grudnia

#1
hej Krakusy drogie ;)

chciałabym zaprosić Was na koncert pastorałkowo-kolędowy, w którym m.in wystąpi mój przyjaciel a i również mój chórzysta 8) Wojciech Urban. Wspaniały człowiek, humanista, dziennikarz Polskiego Radia, laureat II miejsca Zaczarowanej Piosenki 2010.
Nie mogę kibicować Wojtkowi w Krakowie, ale zachęcam wszystkich miejscowych do porannego spaceru i wysłuchania koncertu na żywo - jeśli macie czas w sobotę 18 grudnia Radio Kraków, g. 11.

W koncercie w Radio Kraków będą występować finaliści Zaczarowanej Piosenki.
"Dzieciątko, ach to Ty!" to ósmy już koncert zorganizowany wspólnie przez Radio Kraków i Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".
Na radiowej scenie wystąpią finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty: Karol Tomasiak, Anna Rossa, Bartek Martynów, Katarzyna Nowak, Katarzyna Wachnik, Klaudia Borczyk, Łukasz Baruch-Skoniecki, Przemysław Cackowski, Michał Becmer, Wojciech Urban, Angela Wawrzyk i Karolina Sawka.
Repertuar koncertu utrzymany będzie w świątecznym już klimacie, a w wykonaniu finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki usłyszymy m.in. piosenki: "Dookoła noc się stała" Agnieszki Osieckiej, "Dlaczego nie chcesz spać" Henryka Warsa, "Pora dobrej nocy" do słów Magdy Umer oraz kolędy "Gdy śliczna Panna", "Mizerna cicha".
Gościem specjalnymi tego muzycznego wydarzenia będzie Anna Radwan.

Więcej szczegółów

http://radiokrakow.home.pl/index.php?op ... le&id=1107