#22
no to mam jeszcze jedno zadanie dla was maturzyści...:

Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tą samą
pracę w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster
nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień, a do sklepu
monopolowego jest 13 minut biegiem.
Oblicz zysk sklepu monopolowego, gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny? :lol: :lol: :lol:

#30
janczo pisze:
Maćko pisze:
janczo pisze:AE w krk
o Jezu!
:? :? :?
cos nie tak z AE? wydaje mi sie ze szkola w porzadku, tylko dosc trudno sie dostac... chyba ze twierdzisz inaczej, wiec pisz co wiesz, puki nie jest za pozno dla mnie :)

miejmy nadzieje, ze dla Ciebie bedzie za trudno sie dostac :)
szulerom i przekretom na akademiach ekonomicznych mowie stanowcze NIE!

a jesli chodzi o "puki", to sie mozesz w glowe puknac, póki nie jest za pozno dla Ciebie. jak sie domyslam - z polskiego tez masz zamiar sciagac?

i mam pytanie na koniec - prosze o odpowiedz :) podoba Cie sie sytuacja w kraju?
janczo pisze:Smutna to jest reforma edukacji i ci co wymyslaja mature Wiec poprosty trzeba sobie jakas radzic....
wlasnie sie zastanawiam, czy czasem ci co robili reforme, tez nie sciagali na maturze...

#31
publius pisze: miejmy nadzieje, ze dla Ciebie bedzie za trudno sie dostac :)
szulerom i przekretom na akademiach ekonomicznych mowie stanowcze NIE!

a jesli chodzi o "puki", to sie mozesz w glowe puknac, póki nie jest za pozno dla Ciebie. jak sie domyslam - z polskiego tez masz zamiar sciagac?

i mam pytanie na koniec - prosze o odpowiedz :) podoba Cie sie sytuacja w kraju?
Hmm ale ja sie dostane i bede lepszy od Ciebie, ale o co Ci chodzilo w tym poscie chyba nie zgadne nigdy...
Po przeczytaniu Twojego posta widze ze jedyna osoba ktora powinan sie puknac w glowe to niestety Ty. Polski byl przed angielskim, wiec tak na przyszlosc nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia.
Sytuacja w kraja od kad interesuje sie na biezaco polityka - w ogole mi sie nie podoba...

#32
kochani maturzysci mam jedno pytanie, jako ze wy tu na forum fotograficznym jestescie to moze ktorys z was wybiera sie na fotografie?? w tym roku w lodzkiej filmowce otworzyli wydzial fotografi moze ktos sie wybiera moze ktos z was zna kogos kto chce sie dostac?? byla bym wdzieczna o jakies informacje o tych studiach bo mnie to strasznie interesuje :)

#33
Wiesz... ja o tym myślałem. Ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu. Nie żebym miał coś przeciwko nauce, ale fotografii? Sorry... dla mnie to tak jakby się uczyć tego co jest piękne. Samej techniki można się nauczyć samemu, na tym forum, albo jeszcze w inny sposób.

#34
chyba wiem o co ci chodzi, ale nie do konca masz racje, techniki sam sie nie nauczysz, a jesli odpowiada ci poziom ktory sam zdobedziesz przez 10 lat to ok :) jednak w szkole przez pierwsze 2-3 lata dowiesz sie/nauczysz tyle co samemu przez 15. to kolosalna roznica uczyc sie z forum a od prof sztuki...
a jesli sam masz takie poczucie piekna i znajomosc sztuki to zazdroszcze :)

sam sie jednak nie wybieram, prezentuje za niski poziom, moze za rok...

daj znac Lesna jak cos ebedziesz zalatwiac jednak z tego co pamietam 31.05 minely terminy nadsylania prac...

#38
nie dostałam się na koledż językowy.. jestem 14. na 80 osób na rezerwie..
w Jarosławiu wyniki mam dopiero pod koniec sierpnia więc aktualnie jestem zawieszona w próżni.

szukam pracy :roll:

#39
Ja zdawalem stara mature ale szczerze powiem ze nie sciagalem... w historii mojego liceum byla tylko 1 osoba ktora nie zdala wiec...generalnie ludzie zdawali chyba ze tlumoki to mieli poprawki. Ja zdawalem i wiedze o sztuce z 5ciu lat i Matme i polski (4ty temat - interpretacje poezji czego sie wszyscy boja) Mialem pewnosc ze zdam tylko kwestia byla z jakimi ocenami... dla mnie to bylo troche jak.. po co lazic do szkoly do ktorej bardzo chcialem sie dostac a potem udowaniac ze nic sie nie wynioslo bo na maturze trzeba bylo sciagac.. wiem glupie myslenie ale...wiedze mam do dzisiaj. Niektorzy moi znajomi juz nie potrafia ponownie odpowiedziec na pytania. A zdalem nie najgorzej bo polski na 4/4 Matma 5 Angielski na 5 i Historia Sztuki na 4, i naprawde nauczyciele nie pomagali.... Zdaje sobie sprawe ze dzisiaj to troche inna matura ale na boga.. na studiach egzamin trzeba miec 60% zaliczonego przy sesji a tu raptem 30% z calosci i to widac jeszcze jest problem!

Co do szkoly fotograficznej.. to nie jest do konca tak ze sam sie nauczysz i trele morele.. OCzywiscie mozna.. ale w szkole masz pzede wszystkim studio i wyposazenie... poza tym masz mase ludzi do wspolnych rozmow i korekt swoich prac.. Masz korekty od prowadzacego. To czy sobie je do serca wezmiesz to juz twoj biznes ale masz mozliwosc! Ja akurat po studiach jestem ale... gdybym teraz mogl isc to bymposzedl. Sam konczylem grafike komputerowa gdzie na warsztatach pracowalismy z Premiere, After Efect, Photoshop, Flash, itd itd.. w domu napewno bym sie nie nauczyl tyle co daly mi zajecia... a w domu owszem jakies ksiazki, tutoriale itd itd.. ale zdarzalo sie ze zacinalem sie w wielu miejscach a nastepnego dnia na zajeciach uzyskalem pomoc jak sobie z tym poradzic....

#40
A ja dostałem się narazie na AGH i czekam jeszcze na politechnikę lubelską (składałem na dwie :P ). Zobaczymy gdzie skończę :).

Riverside, spokojnie, napewno sie dostaniesz z takim miejscem :)