nowy winamp 5.0

#1
Dla tych co jeszcze nie wiedzą, pojawił się nowy winamp w wesji 5.0. w porówaniu z przekombinowanym 3.0 któy umnie dziwnie chodził 5.0 chodzi wyśmienicie. Podobnie jak w wesji 3.0 w nowej wersji jest internet radio jak i internet Tv.
Został rozbudowany- dopracowany moduł wizualizaji, bardzo dobrze zgrywa się z bitami.

dla zainteresowanych http://www.winamp.com

w dziale music/videos, jest pokaźny album teledysków, dla szarpidrutów polecam kategoruię hardrock, w któej między innymi znajdują się teledyski:
metallica
Taproot
Deftones
Korn
LimpBizkit
3 doors dwon
P.O.D

Numer Korna [ z nowego albumu ] jest chyba na 17 stronie, jest obrzydliwy do potęgi, chociaż to tylko animowana kreskówka, bleee

#6
winamp 5.0... moze to i nowe ale pamieciozerne, moze troszke przerost formy... animacje
Po 2 dniach uzytkowania - moim zdaniem niezly - na pewno lepszy od knotamp'a 3.0...

Pozdrawiam

..

#7
I ja postaram sie go ocenic. Z pewnoscia nie jest on mazeniem uzytkowania. Strasznie dlugo sie uruchamia i uzytkownicy monitorow 15'' moga sie cieszyc powiekszonym wygladem ktory strasznie speci. Zostal on napakowany nie potrzebnymi bajerami jak np. odtwarzacz wideo (ktory dla mnie totalnym nie wypalem), rowniez wizualizacje mi sie nie podobaja (tzn same ich funkcje nie wyglad) lecz pozwolicie ze nie bede sie wglebial w szgel\uly. Stary dobry winamp stal sie Wielkim kompajnem typu windows media player, co jest zupelnym nie porozumieniem. Po co komu odtwarzacz internetowej TV skoro razem z karta TV dostaje standardowy dobry programik. Jak dla mnie wersja 2.9x pozostaje de besciakiem :) pzdr

Re: ..

#9
aranruth pisze:I ja postaram sie go ocenic. Z pewnoscia nie jest on mazeniem uzytkowania. Strasznie dlugo sie uruchamia i uzytkownicy monitorow 15'' moga sie cieszyc powiekszonym wygladem ktory strasznie speci. Zostal on napakowany nie potrzebnymi bajerami jak np. odtwarzacz wideo (ktory dla mnie totalnym nie wypalem), rowniez wizualizacje mi sie nie podobaja (tzn same ich funkcje nie wyglad) lecz pozwolicie ze nie bede sie wglebial w szgel\uly. Stary dobry winamp stal sie Wielkim kompajnem typu windows media player, co jest zupelnym nie porozumieniem. Po co komu odtwarzacz internetowej TV skoro razem z karta TV dostaje standardowy dobry programik. Jak dla mnie wersja 2.9x pozostaje de besciakiem :) pzdr
ja używam Winampa do wszelkich multimediów i działa bez problemów. Wizualizacje zostały poprawione, odtwarzacz wideo tez się przydaje, po co mam mieć kilka programów skoro mam wszystko w jednym :)

#10
no ja juz tez przesiadlem sie na winamp 5...a do niego proponuje sciagnac skorke mmd3...wtedy to juz all-in-one no i jeszcze pieknie wyglada:)

#11
no generalnie postep idzie z czasem i taki winamp 5 jest pomyslany ze bedzie chodzil na w miare nowym sprzecie..

u mnie na athlonie xp 2000+(taktowanie 1.7ghz) i 640ddram plus dysk predkosci 7200rpm 5iatka smiga jak stary dobry 2.9

...

#13
A wizualizacje + fullscreen ?? :) Na kazdej imprezie sie przydaje takie polaczenie (i nie tylko na imprezie). W 2.9 wszystko ladnie chodzilo, natomiasttutaj tnie i to bardzo... Na celeronie 400mhz 256 sdram, s3 trio, nie da rady tego otworzyc, celeron 700 mhz 125 sdram, obroty dysku 5600, riva tnt II 32 mg, (o ile dobrze pamietam chociaz to nei ma nic wspolnego z wizualizacjami) tnie nizmiernie ale jakos sie uruchamia. Celeron 1000 mhz, 256 ram, geforce 2 64, tutaj dopiero jakos ujdzie...
Jesli chces\cie miec naprawde dobry dzwiek polecam linuksa :) I odpowiednik winampa czyli xmms ... Dzialaja pod niego skorki z winampa 2.x wiec z wygladem nei ma problemu. Ma dodatkowe filtry i takie tam... pzdr